Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. VIII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

J.: chyba nie swoją hi hi... może jednak uda Ci się... pomyśl.
Der K. czyżby i Ciebie miało zabraknąć?

Koordynaty w swoim czasie... niedługo. Trzeba ustalić dogodne miejsce. Nie za daleko, ale i takie, żeby pokopać można było.

Jeśli zabraknie dwóch osób, to trzeba będzie się umawiać na inny termin...

L.: co z Tobą?

Jak tak dalej pójdzie to prędzej spotkamy się na tamtym świecie hi hi...

Czekam na konkrety - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

propozycj rocznicowego spotkania:

1) spotykamy się u Romana (o której dowiemy się od Romana) i połazimy po okolicznym lesie, potem grill i zabawa u Romana

2) spotykamy się u Romana (o której dowiemy się od Romana) i
wyjazd do Lubiatowa i w drodze powrotnej (pieszo) zwiedzanie okolicznych lasów ze sprzętem, potem grill u Romana...

3) w razie niepogody (gradobicie, tornada...) wieczorne spotkanie w Zaciszu...

Co do punktu 1, 2 - wybierzemy na miejscu u Romana. Punkt 3 wyniknie z obserwacji aury.

Czekam na inne propozycje...
nie mogę się wszystkim sam zająć - wałówkę każdy zabiera we własnym zakresie - trunki również...
Czasu jest mało - więc proszę się uaktywnić.

Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści od Romana:

autobus nr 2 do mnie w sobote z np Zwycięstwa/Słowackiego czyli centrum o godz. 8.58 później dopiero o 11.12, chyba że tylko do pętli i kawałek do mnie na piechote.
Ten o 8.58 jest koło mnie o 9.10 - moge odebrać wtedy chętnych z przystanku.
Jeżeli zapadnie decyzja to tym o 11.20 ode mnie można jechać do Lubiatowa albo bliżej do Dzierżęcina albo indian.
jeżeli 9 u mnie nie za wczesnie to zapraszam o tej porze. każdy coś do picia jedzenia przynosi i możemy część z tego zostawić i po południu znowu na ciepło przyrządzić"
R.

Omen - jak? Będziesz? - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

Omen: przedzwonię do Ciebie jutro, albo zgadamy się na gg.

Jarosławie: przykro mi, że Ciebie nie będzie - niespodzianka będzie czekała na Ciebie do najbliższej okazji...

Der K.: jak znajdujesz plan dnia weterana" hi hi... może masz coś innego do zaproponowania?

L. i L.: jeśli zaglądacie jeszcze w to miejsce - dajcie znać...

Czekam na ewntualne propozycje - do piątku - powiedzmy do południa.

Tymczasem - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

sobotnie grzebanie należy uznać za owocne... spotanie prawie wszystkich na obchodach" (hi hi) i kilka drobiazgów wyciągniętych z ziemi... szkoda tylko, że nie wszystkim dane było w tym dniu machanie saperką...
Pozdrawiam wszystkich i mniemam, że w dobrym zdrowiu się znajdują (fizycznym jak i psychicznym hi hi). Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne podziękowanie (chyba się zgodzicie) należy się spiritus movens" koszalińskiej grupy czyli W.1939. Oprawa plastyczna" III lecia Historycznego Koszalina jego dzieła uświetniła nasze spotkanie. Pozdrawiamy wszystkich obecnych fizycznie i duchem na naszym sobotnim grzebaniu. romko i zaku

Co do zapytania o zdrowie. Po całych tygodniach siedzenia przy komputerze taka porcja świezego powietrza jednego dnia może zaszkodzić każdemu... ale już wszystko wróciło do normy czyli proza codziennej pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto regionalna ciekawostka z dzisiejszego wypadu z derK i Raczkiem. Wśród innej drobnicy wyszła blaszka Otto Rammel, Uhrmachermeister Koeslin Neuetorstrasse am Markt - zakląd zegarmistrzowski obecna ul. Zwycięstwa (do wiaduktu do Markt Platz) przy rynku. Romkowy lasek kryje wiele niespodzianek:)
Pozdrawiam L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie