Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. VIII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Widzę, że na forum jest kilku zapaleńców.
A w terenie nie można jakoś nikogo spotkać.

Te złotko" Jarosław-a wygląda mi na denara
(około 970-992),
jeżeli oczywiście nie fałszywka to gratuluję.
Ile ma średnicy ?
Jeżeli około 19-20 mm, to prawdopodobnie denar.

Pozdr.
szabel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

uff, jeszcze ylko" gazeta do zrobienia i...

pochwalcie się panowie znajdkami łik-endowymi. Może mała relacja. Nie mogłem się wyrwać więc chłonny jestem Waszych opowieści... jeśli to nie ścieśle tajne przez poufne.

Niedługo będę miał całą Kompanię Braci (wersja reżyserska)- jak nacieszę oko to przyjmuję zapisy.

Tymczasem bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mówisz i masz...Geheim!
Co do poczytania to rajza po polach obyła się bez większych przygód (nikt nas nie gonił haha)...czyli wojenka czytania nie będzie ;)

L. Co do zapachów zdecydowanie wolę polną czy leśną bryzę niż śmietnikowe wyziewy ,nawet stuletnie :)

W sobotę planujemy wypad...jak ktoś ma czas i ochotę to towarzystwo mile widziane :)
Pozdrawiam der K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

nie chodzi o licytację, nie chodzi też o to co kto lubi zbierać, a czego nie... raczej o wzajemny szacunek i koleżeństwo. Porobiły się u nas koterie różne... a przypomnijcie sobie jak to było na początku. Mniemam, że nadal najwyższą wartością naszej znajomości jest znajomość sama w sobie, a nie zazdrość o fanty hi hi...

Czy spotkanie rocznicowe robimy w Zaciszu (w 2 klasie (hi hi)? Macie jakieś propozycje co do terminu?

W/s soboty odezwę się w piątek (to już jutro!)...

Tymczasem bywajcie i zostawiajcie słowa bez kolców.
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie