Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. VIII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Coś związanego z jutrzejszym świętem.
Czapka 1 p. Ułanów Legionowych ze zbiorów jednego z gości na stalowych rumakach (tego muzykujacego)którzy odwiedzili nas na sobotniej wycieczce w lesie.
Odwiedziłem dziś wystawę w szkole nr 6 i podziwiałem imponującą kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wam zazdroszczę tego wypadu. Niestety jestem uziemiony cały weekend i nawet do Z nie dam rady. A myślałem, że wyjdzie mi kolejny ostatni" raz w tym roku.
Pozdrawiam i życzę wielu bardzo pięknych rzeczy:)
L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Wyjście w teren dosyć udane po mimo pogody, która popsuła się około 14,00 godziny zaczęło dość mocno padać i zakończyliśmy wykopki.

Mała niespodzianka na koniec sezonu to klamerka Pruska i ładnych trochę guziczków Urzędowych i Pruskich i innych fantów i monetek.

Pozdrawiam ... J ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

w tym tygodniu łik-end mam zaplanowany. Muszę wyjechać, a wracam w niedzielę. Szkoda, bo ma być cieplej i może nie będzie padało. Wezmę ze sobą sprzęt - może tamtejsze pola okażą się łaskawe...

Będę oczywiście oczekiwał relacji z wypadu - kto był, co znalazł...

Bywajcie- powodzenia - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

utrzyma się.

Śpieszę Was poinformować, że w najbliższą sobotę i bodaj niedzielę w szkole sportowej (jedynka) odbedzie się wyprzedaż mienia wojskowego. Poza wzorami umundurowania i oporządzenia WP mają być także wzory zachodnie (np. słyszałem o M65). Sam nie mogę odwiedzić tego miejsca, ale będzie tam Indianin i ma poszukać dla mnie kilku rzeczy...

Życzę Wam owocnych galopad leśnio-polnych... ja zabieram ze sobą sprzęt, sprawdzę może jakieś pole hi hi...
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak niedzielny ale sobotni średnio-umairkowany i nieco deszczowy. Wychodziło to co najczęściej wychodzi na pruskim poligonie. A ciekawostak to wziytówka z drzwi znaleziona przez Jaro a znajdująca sie obecnie w moim posiadaniu. Zdjęcie zamieszczę jak doczyszczę.
Jak tam niedzielne wieści?
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedzielny wypad całkiem fajny. Pogoda prawie letnia i coś tam też wyskoczyło ,raczej typowo. Zaczęliśmy od polnego rozpoznania jednak z braku sukcesów skończyliśmy w lesie. Z ciekawostek ,widoczny na fotce sygnowany zaczep od pasa ,czyżby oficerski?
Pozdrawiam der K.
PS. Byłbym zapomniał... Jak dorwę gościa który na 150 metrowej leśnej drodze zostawił ~50 niezasypanych dołków (które zasypaliśmy) to na wiązance się nie skończy ##%$@!!!@@#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Osobiście nie mogę narzekać na sobotni ani niedzielny wypad które przyniosły mi dosyć duży zasób fantów .

Jedna tylko wkurzająca sprawa która nas zbulwersowała w lasku na drodze to dziury nie zasypane przez jakiegoś kretyna pseudo poszukiwacza !!!!!!!!.

Zamieszczam fotkę TAG DER ARBEIT 1935 r który mi wyskoczył na polu koło wiatraka.

Pozdrawiam ... J ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie