Skocz do zawartości

KOSZALIN vol. VIII


wojna1939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Chwała,

widzę, że było nieźle. Czy tylko J. okazał się znalazcą blaszanej historyi...
Co do sobotniego spotkania - obie inicjatywy są chwalebne - jednako wypowiem się w kwestii dopiero w piątek.
Tymczasem - liczę na miniaturową relację z sobotniego spaceru w jesiennej scenerii...
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W. Twoja przypadlosc (chroniczny brak czasu) jest chyba zarazliwa...:) Przyznam sie bez bicia ,blaszka byla z Deutsch Krone...czy jakos tak :)

W tygodniu tez co nieco wpadlo..postaram sie wrzucic fotki przed likendem.
Co tam u pozostalych membersow? ;)
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

widzę, że każde wyjście obfituje w drobiazgi i spotkania. Kogo było więcej - jeźdźców czy infanterie hi hi. Czy odbyło się spotkanie w Z.?
Jeśli uda mi się załatwić wolne na czwartek, piątek i dopisze pogoda to chętnie się wybiorę gdziekolwiek.
Czekam na sygnały...
Bywajcie - M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała,

upał niemiłosierny, susza i brak wiatru - wszystko to razem powoduje, że wyjście w pole lub do lasu jest niewskazane...

Pozostaje więc spotkanie w Z. choć z tym też nie wyraźnie... kawał drogi w taka pogodę - już mi się nie chce wracać.

Co Wy na to. Jeśli większość będzie miała ochotę na spotkanie w Z. to się przełamię...

Tymczasem - czekam na sygnały - M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
No niestety pogoda nie dopisała nam dziś , aby spotkać się w terenie jeszcze przed opadami śniegu , ale to nic jakoś to przetrzymamy mam nadzieje .
Zamieszczam fotkę klamerki z sobotniego wypadu tak liczną grupą .

Pozdrawiam ... J ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wojenka cos mijaja nam sie zwyzki formy..hihi

Proponuje dac jeszcze jedna szanse pogodzie w najblizsza sobote. Moglibysmy powtorzyc to ,co mialo sie odbyc w ta :)

Bo jak nie...to pozniej to juz tylko snieg i grzaniec w Z.;)
Pzdr der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest na tyle wyraźne że nie ma co rozszyfrowywać. Wszystko widać. (na zdjęciu wszyscy jesteśmy jakby przystojniejsi...)
Luger nie musisz ujawniać mojego wizerunku.;)
Nie potrzeba mi reklamy. W tych wyborach jeszcze nie startuję.
do zobaczenia w Z. romko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie