Skocz do zawartości

hu hu ha nasza zima zła ...


bolas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
primo po pierwsze - goretx służy przedewszystkim do odparowania wody (pary wodnej) z buta a nie do grzania, od grzania w bucie jest odpowienia skarpeta. Skóra na zewnątrz musi być impregnowana bo wcześniej czy późnie nasiąkie (są specjalne preparaty do butów z goretexem pozwalające im oddychać). Goretex to nie ściema to błogosławieństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bunkrowi bandyci zrobiliśmy w niedziele wieczorem 25 km pieszo przez las w temperaturze - 22 stopnie. Wszyscy mieliśmy założone na nogach polskie desanty" i grube skarpety i nikt z nas niczego sobie nie odmroził a powiem Wam , że bardziej sie spociliśmy niż zmarzliśmy.

Pozdrawiam
d007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie potępicie, ale się trochę wkurzyłem - w Warszawie Policja i Straż Miejska rozwoziła wczoraj żywność bezdomnym, którzy nie chcieli iść do noclegowni (bo tam nie można spożywac alkoholu). A ulice k...wa nieodśnieżone, ze się przejść nie da. Zebrać ich na ciężarówkę, rozdać łopaty i potem dopiero karmic! Sorki, ale w stolicy są całe armie zdrowych byków którzy potrafią tylko wyciągać od ludzi kasę na wino na Centralnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danieloff ,bezdomnych a co oni sa winni ,lepiej tych nierobow z wiezien ,skazanych prawomocnymi wyrokami oraz nierobow z tzw Wojska Polskiego czyli legaty z poboru ,niech sie to pospolite ruszenie na cos w koncu przyda.Skoro by nas nie obronili to niech chociaz ze sniegiem walczą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, ale wkurzyłem się, jak zdrowe byczysko wyciąga do mnie rekę i prosi, niezbyt nawet grzecznie, o pieniądze. Powiedziałem, ze moge mu chleb lub konserwę kupić, a on na to, że jadł bo Straż Miejska posiłki rozwoziła. Jak go zapytałem, dlaczego do roboty się nie zgłosi, to mówi, ze jest chory. A dyktę walić na mrozie to ma zdrowie. Panowi i Panie, jak będziecie kiedykolwiek na Dworcu Centralnym, to nigdy nie dawajcie kasy tym nierobom. W Warszawie jest kilkanascie noclegowni i domów opieki społecznej, kazdy, kto nie jest pijany cały dzień dostanie tam jeść, ubranie i kąpiel. I nie dawajcie się nabrać na gadki typu zbieram na bilet" - jest tu np. dziewczyna, która już chyba rok zbiera na bilet do Pułtuska, codziennie:-) Pracuję w PKP, dlatego tematyka dworcowa" nie jest mi obca. Naprawdę, Warszawa to raj dla bezdomnych nierobów i alkoholików. Moim zdaniem państwo nie powinno im pomagać. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pik78: ty też jesteś NIEROBEM !!! Napisałem ci dużymi literami żeby dotarło do twojego pustego łba.

I jak się teraz czujesz ? Co ? Ktoś ci odpłacił pięknym za nodobne :D

Jak widzisz, obrażać wszystkich w koło jest łatwo. Lepiej 10 razy pomyśl zanim coś durnego znowu napiszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie