Skocz do zawartości

Star 25 strażacki


wons

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A jeszcze lepiej, zeby zainteresował jakiegoś polskiego kolekcjonera i pozostał w kraju. Weźmy pod uwagę, że z produktów przedwojennej polskiej motoryzacji zachowały sie jednostkowe pojazdy. Powojennych Warszaw M20 w oryginalnym stanie zachowania jest zaledwie kilkadziesiąt (niektórzy twierdzą, że dwadziescia parę). O motocyklach Junak B20 nie wsominając. Szanujmy zabytki polskiej motoryzacji. Nie mamy ich za wiele, a obecnie w Polsce samochody o rodzimym rodowodzie klepie się na zamówienie i bajońskie sumy w warsztatach konstruktorów pasjonatów. Do niedawna pogardzano stojącymi na cegłach Syrenkami, czy Fiatami 125p. Warto wejść na strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, by zobaczyć jak teraz pną się w góre ceny takich fiatów oraz z jakim pietyzmem owe auta są restaurowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s_boj niestety , ale ta straznica fabrycznie nowego Stara to na pewno nie dostanie. To wynik tego co stało się z polską motoryzacją.

Co do uartowania Stara 25 to egzemplarz w sumie dość popularny, no ale ten będzie zapewne kompletny. Tym wieksza gratka dla kolekcjonera. Zależy jeszcze ile sobie za niego zawołają.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie to zajrzyjcie w Bieszczady a konkretnie w okolice Cisnej - tam takie leciwe dla nas Stary na codzień używa się w pracach leśnych.

Naprawdę byłem pod wrażeniem jak zobaczyłem to w akcji - okazało się że takie samochody są ponoć najtańsze a zarazem najlepsze jak na warunki górskie. To tam non-stop walczy ze stromymi podejściami i lepką glebą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Akurat to nie moja domena lecz taki star w/w stoi przy kwidzyńskiej państwowej straży pożarnej, akurat oglądałem go dość dokładnie, jest odnowiony. Jak ktoś chcę to wrzucę zdjęcia. Ponadto taki Star stoi na złowmowisku w Kwidzynie na ulicy Łąkowej, jest to sam koniec miasta, od zamku kierując się w lewo za gdaniskiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie