Skocz do zawartości

granatnik wz. 36


DTH

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazala sie monografia polskiego granatnika wz. 36, pod takim wlasnie tytulem, autorstwa: Wieslaw i Piotr Slupczynscy/Jacek Mazuro.Kredowy papier, sporo dobrych zdjec zarowno samych wzorow polskich granatnikow, jak i oporzadzenia i wreszcie wszelkie, skape przeciez informacje na temat tej broni zebrane w jednym miejscu.Do tego relacje wrzesniowych uzytkownikow" i cytaty z dokumentow, zwiazanych z jarzabkiem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTH walnij na forum - nie popadajmy w paranoje z tymi reklamami - to forum ksiązka i film" wiec chyba nie powinno dziwic wymienianie sie informacjami co, gdzie i za ile mozna kupić ...

Ile kosztuje ta pozycja i gdzie można zakupić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ceny nie znam, dostalem egzemplarz od jednego z autorow. Poniewaz naklad jest niewielki, bo i czytelnik niszowy, wiec z tego co wiem, bedzie jedynie rozprowadzana poprzez net. Zapytajcie i zamowcie u zrodla ----> slonim@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam te ksiązkę - przeczytałem od deski do deski. Myślę, że to pierwsza tego typu książka na naszym rynku - pokazująca tak dogłębnie przedmiot uzbrojenia wojskowego. To dobrze, że zaczynaja wychodzić pozycje tak przydatne dla wszystkich fascynatów hostorii - co warto tu tez dodać. Książka została wydana na papierze kredowym, stron 64. Ja kupiłem za 25 złotych. Żałowaz tylko należy, że do zdjęc rekonstrukcyjnych nie skorzystano z pomocy piechociarzy - rekonstruktorów, ale sa to uwagi natury organizacyjnej a nie merytorycznej:-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Wlasnie kupilem 1/2006 Do broni. to co zobaczylem w dodatku o granatniku 46mm jest wprost zniewalajace.Piekne rysunki wraz z wymiarami ktore pozwalaja na zbudowanie repliki lub modelu tej broni.Chyle GŁOWĘ przed Panem Adamem. Tak powinny wygladac opracowania na temat uzbrojenia IIRP.Prosze o jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie