kloki Posted December 23, 2005 Author Posted December 23, 2005 Witam szanowne grono.Mam dzisiaj taką prośbę. Otóż poszukuję wszelkich zdjęć oraz informacji na temat niemieckich wozów taborowych oraz ich wyposażenia. Proszę o wszelką pomoc w tej sprawie, szykuje się coś ciekawego.Pozdrawiam!
zelig Posted December 23, 2005 Posted December 23, 2005 Będziesz odtwarzał obronę Niemieckiego taboru przed Apaczami?
kloki Posted December 23, 2005 Author Posted December 23, 2005 Dzięki wielkie. Wszystko się przyda. Rodzajów wozów taborowych było wiele, dlatego będzie trudno chyba trafić na fotkach konkretny typ. Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia!
kloki Posted December 24, 2005 Author Posted December 24, 2005 Witam!Dzięki Darku, ale to już wyszperałem na googlach.Zamieszczam fotki przyczyny powstania tego tematu.
bjar_1 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 45.Grenadier-Division :) Zgadza się - wycofywała się od Radomia przez Przysuchę ,Opoczno ,Tomaszów Mazowiecki...Gratulacje Kloki - świetna rzecz!
kloki Posted December 24, 2005 Author Posted December 24, 2005 Elementy metalowe, oukcia malowane farba piaskowa.Dzieki b_jar. Wózek nie jest moją własnąścią, znajomy go wyciągnął od chłopa. Szykuje się teraz remont. Może to jest ten z Twojego zdjęcia? :) HehePozdrawiam!
bjar_1 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/Grenadierdivisionen/45GD.htmpowstała ze zniszczonej 45 DPhttp://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/Infanteriedivisionen/45ID.htma to pułk macierzysty wózka - 98 PArt.http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/ArtReg/AR98.htmWózek całkiem sobie. Czy będzie go gdzieś można oglądać? W końcu z jednostki przemierzającej moje okolice :)
jacek-26 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 Ten wóz skończył swój szlak bojowy w opocznie. Teraz stoi w tomaszowie. Poszukuję do niego części zwłaszcza podwozie(koła i przodek). oraz osprzęt (łopata, siekiera).
bjar_1 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 Gratuluję odkrycia! W moim złomie miałem gdzieś kilka siekier wykopanych na Ruskim Brodzie (pozostałości po taborach właśnie) - jak jakąś znajdę ,to dam znać Klokiemu.No i czekam na zdjęcia wózka po odnowieniu!
jacek-26 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 interesuje mnie jeszcze dobry macher do renowacji mojego kabrioleta najlepiej w woj. łódzkim
Lt.Horne Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 Znalazłem takie coś...[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6677/wagen013wd.jpg[/IMG][/URL]
Lt.Horne Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 http://img405.imageshack.us/my.php?image=wagen013wd.jpg
Lt.Horne Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 I jeszcze z tej samej strony;http://img358.imageshack.us/my.php?image=wagen024fc.jpg
bjar_1 Posted December 25, 2005 Posted December 25, 2005 Teraz przynajmniej wiesz jakich kół do wózka musisz szukać :)pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.