Skocz do zawartości

Skarb marszałka


Perkuno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Więcej w najnowszym Odkrywcy", a na Tvp3 Regionalna w niedzielę o 11.45 leci program o tych poszukiwaniach. W ostatnią niedzielę (30 października)widziałem, a jest na co popatrzeć. Poszukiwania prowdzone przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki. Program współtworzy z Tvp3 Lublin jeden z prowadzących Ocalić od zapomnienia"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie sugerowali, że może wszystkiego nie zdążył buchnąć bo kilka skrzynek było zakopanych za głęboko.
Fajnie byłoby w naszej telewizorni obejrzeć relację z odnalezienia i prezentacji na miejscu znalezionych fantów.
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja osobiście mam mieszane uczucia odnośnie tego programu. To jest tak jakby realizować np. program wędkarski, przez kilka minut nęcić i opowiadać jakie na tym łowisku są niesamowite ryby, po czym jak pojawiają się pierwsze brania wyłacza się kamerę, żeby nie było widac typa co spod wody szarpie za żyłkę. Prowadzący wytwarza atmosferę niesamowitej tajemnicy, która tak naprawdę nie jest tego warta bo jest zbyt duży krag osób znających tą tajemnicę. Można pochwalić, że w ogóle prowadzący przejawia chęć przybliżenia pewnych zakrętów historii ale nic poza tym.

pozdrawiam - kocur !

P.s. Mógłby jeszcze dać spokój z tą skórzaną kurtką i prowadzeniem programu a'la Wołoszański.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, za niesłusznego systemu nazywało się to pic na wodę, fotomontaż" albo blaga. Teraz w czasach jedynie słusznego ustroju i miłościwie panującego nam marketingu nazywa się to podnoszeniem oglądalności" . Program u podstaw - edukacyjny, a więc ścigany i tropiony obecnie na każdym kanale ... tfu ! publicznym, żeby zaistnieć musi posłużyć się pewnymi wybiegami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie wybrzydzacie i biadolicie jakby programów tego typu było conajmniej kilkanaście w tygodniu. A tak na prawdę ,to ile ich jest...
Popieram gości z Lublina i mam nadzieję ,że biadolenie malkontentów ich nie zniechęci.
A w programie zdziwiła mnie ieco"kwaśna mina naszejPani Redaktor (konkurencja? partnerzy?).
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

J35 - A może po prostu nie zauważyłeś że kwaśna mina Twojej" Pani Redaktor to efekt tego że telewizja to nie zdjęcie w gazecie i nie można się po prostu zrobić na bóstwo", wyretuszować i ogólnie odmłodzić:)

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niekoniecznie o tym myślałem (nb. moją" P.redaktor miałem okazję widieć na żywo ,ze tak powiem i z tymi retuszami ,to jeszcze nie ten wiek) .
Chodzi mi o jakąś dziwną niechęć ,nawet nie bardzo skrywaną.
Myślę ,że tak wątle reprezentowane w mediach środowisko,jak nasze powinno się wspierać.
Pdzr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwasna mina". To jest aktualnie obowiazujacy styl redakcji. Widac to i w podejsciu do jakiejkolwiek krytyki publikacji zamieszczanych w O, sposobie komunikowania sie z czytelnikami etc. Zwykle przeswiadczenie o posiadaniu monopolu na srodowisko". Inni to durnie i dyletanci, a ja jestem he best". A jak ze sprzedaza? A poza tym byc moze mina jest poklosiem wlasnej porazki w rozkopywaniu warszawskich parkingow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do skarbu... Sądzę, nic rewelacyjnego, przyszły służby specjalne PRL-owskie i wyczyściły obiekt westchnień.
Mieli swoich informatorów.
Faktem jest, że Odkrywca" zmienia się i jest coraz ciekawszy. Wstępniak; Pani Redaktor jest też, odgłosem zmian, które zachodzą w Polsce, to bardzo dobrze. Prawdę trzeba poznawać, chociaż jest ona bolesna, jak to mówi Baliszewski, chłodno i bez przechyłów.

... a o skarbie tzw. miernego Marszałka II RP możecie zapomnieć, UB już dawno zagadkę rozwiązała... we własnym zakresie...
Pozdrawiam.
:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie