Skocz do zawartości

Buty do rekonstrukcji SS


links

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie ( i nie tylko ) najlepsze do rekonstrukcji buty dla SS późnowojenne , to opinacze kompanii reprezentacyjnej WP ( oczywiście po odpruciu opinaczy ).Czy ktoś mógłby podać miejsce najlepiej w necie gdzie mógłbym takowe nabyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
jak przeczytasz wcześniejsze wypowiedzi kolegów to może nasunie ci się jakaś myśl..... Użyj mocy...... firma Protektor je robi. 250 zł netto.
osobiście mam pozatym telefon do człowieka który sprzedaje za ok. 100 zł.
mogę udostępnić na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył jeden z forumowiczów, buty te produkuje firma Protektor, na stronie internetowej firmy, są adresy ich przedstawicieli w całej Rzeczypospolitej, wybierasz sobie miejsce najbliższe twojego adresu ( albo najdalsze, wedle woli ) i nabywasz. włąsnie w ten sposób ja wszedłem w posiadanie swojej pary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
witam:)jeśli ktoś z uczestników tego tematu miał numer do kolegi Pana zera66 który sprzedaje buty kompanii reprezentacyjnej WP to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie:)mój email: kosiukosiu@poczta.onet.pl Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do kopii trzewików M43 (bo M37 raczej za wczesne), to już dawno w Polsce takich nie widziałem. Oryginałów na allegro jeszcze chyba nie było (wszystkie polskie powojenne), znam kolesia, co sie podjął zrobienia, ale nie znam jego jakości, więc na chwilę obecną można powiedzieć, że podostaje import z UK lub USA, no albo Ersatz- polskie opinacze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie