Skocz do zawartości

koniec niemieckiej rekonstrukcji!


Fall

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.berlin.de/polizei/service/waffen_verboten.html zabronione
http://www.berlin.de/polizei/service/waffen_srs.html przepisy dotyczace posiadania i noszenia (zauwarzcie ze zabronione jest ZAWSZE urzywanie gazowek w miejscach publicznych - nawet w sylwestra - wyjatkiem jest dawanie sygnalu startowego w czasie turniejow sportowych i w urzytek w czasie przedstawien teatralnofilmowych)
wiec nic sie nie zmienilio
poz Fall
PS swego czasu glosno bylo w Niemczech o replikach typu Marushim MP40 na Firekaps - wiem ze jest jakis wniosek w parlamencie EU zeby automaty" zabronic - daja wizualny i akustyczny efekt strzelania seria - co jest w wiekszosci krajow UE zabronione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolega ze stanow opowiadal mi kiedys jak to paru kolezkow w Bostonie jezdzilo po miescie i strzelali z pistoletow na farbe w przechodniow. Srodowisko kolesi ktorzy bawia sie w to sportowo i rekreacyjnie juz nastepnego dnia wydalo oficjalne oswiadczenie w mediach ze potepiaja takie zachowanie i doloza wszystkich staran aby pomoc policji w ujeciu lebkow.

Co to ma wspolnego z rekonstrukcja, niby nic ale silne stowarzyszenie GRH jako instytucja mogalaby monitorowac wiadomosci, wyjasniac o co chodzi w calej zabawie, promowac historie, itp, itd. Niestety trzeba byc o krok przed ew. cwaniakami ktorzy na roznych nieodpowiedzialnych zachowaniach moga zbijac swoj kapital polityczny, robic afery i programy o eofaszystach", militarystach itp.

No i oczywiscie patronat Muzeum PW ktore cieszy sie wielkim zaufaniem spolecznym nad takim stowarzyszeniem rowniez bylby wskazany.:)

Najwazniejsze jednak zawsze byc krok przed ludzmi ktorzy nie rozumieja calej ideii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te Wasze posty i zastanawiam się,czy świat kończy się na rekonstrukcji wojennej? Po co, do licha, ciągle
bawić się w wojnę,nosić mundury i biegać z replikami
karabinów ? Czy nie możecie bawić się w rekonstrukcję,
np.wyprawy naukowej do wnetrza ziemi,Julesa Verne,czy
nie możecie odtwarzać,np.życia codziennego z epoki
lodowcowej,czy dajmy na to lot balonem bohaterów książki
W 80 Dni Dookoła Świata"?
A Wy tylko wojna i wojna.Moja babcia to umarłaby na zawał serca gdyby zobaczyła taką rekonstrukcję,np.Bitwy nad Bzurą
Gdybyście przeżyli wojnę,to myślę,że każdy z was,miałby
dosyć rekonstrukcji takiego koszmaru.

Gigant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh
chcialem tylko dorzucic gwoli wyjasnienia odnosnie galerii na odkrywcy, gdyz duzo w tym mojej winy".
a sprawa wygladala tak:
oczywiscie nikt nie bawil sie w pluton egzekucyjny! po prostu powiedzialem chlopakom ze nigdy nie strzelalem z niczego procz mizernej wiatrowki. nikt mi nie chcial wierzyc :), tam stracilem dziewictwo. nikomu nie przeszlo przez glowe o jakimkolwiek plutonie, mi bylo po prostu troche razniej, nic poza tym. druga sprawa ze gdyby to bylo zdjecie rosjan, amerykonow prawdopodobnie przeszloby bez echa.

umberto masz duzo racji, stosunkowo latwo jest z wygodnego fotela krytykowac organizatorow i podsuwac sto swietnych" pomyslow po to by wszystkich uszczesliwic. oczywiscie darlowko i borne zazwyczaj najbardziej dostaja, ja bywam na tych imprezach co roku i wydaja mi sie swietne. oczywiscie jest tam sporo smaczkow" ale przy takich masowkach jest to nieuniknione. pomysly fall`a spowodowalyby ze w dosc krotkim czasie z duzych zlotow zostaloby kameralne spotkanie towarzystwa wzajemnej adoracji. trzeba sobie tez zdac sprawe ze na te zloty przyjezdzaja nie tylko rekonstruktorzy zapatrzeni w swoje mundur itp ale normlni wyjadacze ze swoimi gazami, uazami i innym sprzetem, a przyjechali tam by sie dobrze bawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie