Skocz do zawartości

Ile macie wykrywaczy??


Boruta

Rekomendowane odpowiedzi

Idealna liczba wykrywaczy to dwa: jeden główny z górnej półki i zapasowy średniak na wypadek awarii głównego. Gdy ma się więcej trudno wszystko mieć pod kontrolą. Osoby interesujące się grubszymi sprawami powinny mieć jeszcze wykrywacz np. dwucewkowy lub ramowy, a szukające pod wodą podwodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szykują się jakieś żniwa poszukiwaczy, że szanowni koledzy gromadzą sprzęt a zapas"?

A tak poważniej, to post Raneda dał mi do myślenia. Miałem sprzedać mojego smętka gdy kupię coś z wyższej półki ale chyba się z tym wstrzymam.

Mam jeszcze pytanko do Raneda i innych dealerów. Nie przewidujecie jakiejś obniżki cen wykrywaczy? Wiem że wykrywki to nie RTV i AGD ale fajnie było by koczować pod sklepem, bo będzie obniżka -jak to było w przypadku hipermarketów. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie wykrywki całkiem fajne jak dla mnie. Ale ... brat ma penetratora, którym na ostatnich poszukiwaniach (a latem to jeszcze było w jego przypadku) odganiał komary. Wszyscy go za to bardzo chwaliliśmy, kolega zagaił, że – istną burzę mózgów można zrobić posiadając takie COŚ !!! Bardzo fajnie mieć w zespole kogoś z penetratorem.

Pozdrawiam Verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned, i co? Obniżamy czy podwyższamy ceny wykrywek? Ojej ... i znowu nie wyszło tak jak konsumenci by chcieli ? Ale to nie Twoja wina ... elektorat tak chciał!!! Proponuję wyjechać do Norwegii, oni tam mają nadwyżki budżetowe ... i

Pozdrawiam Verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie