Jump to content

Ile macie wykrywaczy??


Boruta

Recommended Posts

Idealna liczba wykrywaczy to dwa: jeden główny z górnej półki i zapasowy średniak na wypadek awarii głównego. Gdy ma się więcej trudno wszystko mieć pod kontrolą. Osoby interesujące się grubszymi sprawami powinny mieć jeszcze wykrywacz np. dwucewkowy lub ramowy, a szukające pod wodą podwodny.
Link to comment
Share on other sites

Czy szykują się jakieś żniwa poszukiwaczy, że szanowni koledzy gromadzą sprzęt a zapas"?

A tak poważniej, to post Raneda dał mi do myślenia. Miałem sprzedać mojego smętka gdy kupię coś z wyższej półki ale chyba się z tym wstrzymam.

Mam jeszcze pytanko do Raneda i innych dealerów. Nie przewidujecie jakiejś obniżki cen wykrywaczy? Wiem że wykrywki to nie RTV i AGD ale fajnie było by koczować pod sklepem, bo będzie obniżka -jak to było w przypadku hipermarketów. :-)
Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwie wykrywki całkiem fajne jak dla mnie. Ale ... brat ma penetratora, którym na ostatnich poszukiwaniach (a latem to jeszcze było w jego przypadku) odganiał komary. Wszyscy go za to bardzo chwaliliśmy, kolega zagaił, że – istną burzę mózgów można zrobić posiadając takie COŚ !!! Bardzo fajnie mieć w zespole kogoś z penetratorem.

Pozdrawiam Verte
Link to comment
Share on other sites

Raned, i co? Obniżamy czy podwyższamy ceny wykrywek? Ojej ... i znowu nie wyszło tak jak konsumenci by chcieli ? Ale to nie Twoja wina ... elektorat tak chciał!!! Proponuję wyjechać do Norwegii, oni tam mają nadwyżki budżetowe ... i

Pozdrawiam Verte
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information