Jump to content

wicja1

Forum members
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. No i tu robisz Słoneczny duży błąd nie interesując się słuchawkami studyjnymi.Można kupić rewelacyjne słuchawki nadające się do wykrywacza za ułamek ceny nowych.Dla nas intersujące są modele starsze.Te bardzie masywne i wykonane w technologii heavy metal".Sam takich używam.Kossy,model 4AA/Pro czy coś takiego.Impedancja 600ohm.Prawdziwa rewelacja.Drugie mam RadioSharck przeznaczone do skanerów.Monofoniczne,po przeróbce na pseudostereo".Regulacja siły głosu.Super sprawa.Plus jeszcze kilka już nieużywanych.Wszystkie kupione na A...." lub z wystawek za ułamek ceny słuchawek profesionalnych-wykrywaczowych". Co do Koss UR-30.Moim zdaniem jedne z najlepszych dźwiękowo" słuchawek na rynku.Pięknie grają z wykrywaczem.Niestety mechanicznie lipa.Zwróć też uwagę,że te same słuchawki w cywilnym" opakowaniu to UR-29 za 1/3 ceny tych pierwszych. Troye z kolei bardzo wytrzymałe.Ale pomimo takich samych parametrów jak UR-30 są dla mnie troszkę z bardzo przytłumione. Wszelakich Gray Ghostów nie używałem.Są do kupienia na niemieckim lub angielskim ebayu.Ceny niestety dość wysokie. Pozdrawiam, wicja1.
 2. Bałtycka Brygada WOP.Klasztor Ko-szalin".Zima '89.
 3. Pagórki koło mojego miasta,przed laty bardzo skarbonośne".Łapiemy duży,głęboki sygnał.Wyciągamy piękną puszkę z ocynk-blachy.Pucha jest zalutowana i zalakowana!!Rozpruwamy puchę.W środku ładna skrzyneczka-szkatułka.Rozdygotani otwieramy skrzyneczkę,a w środku...kompletny zestaw klocków wzorcowych.Szczęki nam opadły,ale i tak było super.To dla takich chwil kocham tę robotę.
 4. Borowa Góra to największa katastrofa w mojej karierze".Jeśli ktoś lubi grzyby to polecam.W ziemi raczej kupa.Tubylcy mówią o całych pokoleniach harcerzy i szukaczy,czyszczących teren od czasów wojennych. Można sobie darować,ale kto wie.Nigdy nie mów am nic nie ma".
×
×
 • Create New...

Important Information