Skocz do zawartości

Koniec mitu Bursztynowej Komnaty ?


simon07

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem bursztynową komnatę!
To niewiarygodne! Zaginiona bursztynowa komnata może być zakopana na wyspie Wolin. Tak utrzymuje Jan Goch (67 l.). Ma dokumenty i świadków, którzy widzieli, jak zakopywali ją Niemcy i dostał też zezwolenie na jej odkopanie. Goch jest o krok od największego odkrycia - wykopania najbardziej poszukiwanego skarbu XX wieku - bursztynowej komnaty.

http://www.e-fakt.pl/





Wie ktoś - coś?

Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... wlasnie przeczytalem...
Ciezarowki wjechaly do lochu pod palacem w dargobądzu i tam wlasnie zostaly ukryte skrzynie z BK.
zolnierze zas wyszli tylko z plecakami :)
standard. zdziwilbym sie gdyby bylo inaczej.
a na zdjeciach jest inscenizacja jak to panowie nosza szkrzynki po pomidorach (taka przynajmniej maja wielkosc). ktos nawet nie pomyslal ze plyty BK mialy 4 m dlugosci i tak naprawde chyba nie udaloby sie ich przewiezc zwyklym samochodem wojskowym (swoja droga moze ktos wie jaka byla dlugosc ladowni ciezarowek Wehrmachtu?).
Jak ktos chce szukac BK to niech raczej dotrze do relacji o konwoju dlugich samochodow do przewozenia mebli...

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudi ma racje:) Do wszystkiego trzeba podejsć z dużą dozą realizmu. Ja też czytałem ten artykuł i o dziwo z całej kompanii WH nikt nie wrócił po to co ukryto??? Dziwne. Nie neguję wcale, że cos mogło tam zostać schowane ale w artykule była mowa o motocyklach z przyczepami i skrzyniami". Albo ktoś się pomylił pisząc to albo ja tu czegoś nie rozumiem. Te motory to musiały być jakąś tajną bronią :)))A poza tym to pan Jan G. powinien najpierw dokładnie poukładać wszystkie fakty w jedną całość, a dodam ze jest ich kilka.

Poza tym mało to w Polsce historyjek typu kilka ciężarówek, coś rozładowali, schowali" i co...i nic, choć podobno w każdej bajce jest ziarnko prawdy. Życze sukcesów w szukaniu BK i nie tylko

POZDRAWIAM :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod moim domem zatrzymały sie dwie tajemnicze ciężarówki i motocykl (bez kosza). Z motocykla zeszła piękna laska - czysty nordyk - i zapytała.
- Czy to jest ulica Batuty.
- Nie proszę pani, to ulica Belgradzka.
- A dlaczego !!??
- ........
Mój pies bardzo wyczulony na tzw. Strażników i Czystych Nordyków zrobił zeza i posępnie zawył.
- Bo ja proszę pana mam tutaj na Batuty wyładować Bursztynową Komnatę, o mam właśnie list przewozowy z podpisem samego Res.. Risch... Reich... no tego ... Burmistrza!
- Dziecko drogie, TO NIE JEST BATUTY !!!
- A dlaczego.
- ***!!!***??***
Od wczoraj się zastanawiam czy sen to był czy Jawa. Wychodzi na to, że jednak Yamaha i Blondynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze ow znalazca BK dawno temu namowil do poszukiwan pewna instytucje panstwowa. sciagnieto grupe zolnierzy... i ... no wiadomo :)
sporo jest takich odkrywcow".
jakis czas temu jeden mnie namawial na wydobycie 4 czolgow i szkieletu ostatniego tura zabitego przez jednego z polskich krolow.
jakis czas wczesniej mialem oferte na udzial w eksploracji tajnej podziemnej fabryki. Byla tak supertajna ze Niemcy zabili pracownikow-jencow, ktorym poobcinali glowy zeby nie mozna bylo ich zidentyfikowac.
... mitow ci u nas dostatek.
A jak tam sprawa ze zlotym pociagiem? :)

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byly ciezarowki na zalewie z jantarem a teaz znow nawyspie oile moge cos doradzic to jest tam na miejscu archeolog z zonom ten co znalazl zegarek albo kompas po wikingach zresztom on sam niewie naprawde co to jest chociasz buzliwie sie na ten temat wypowiadali moze oni to chwycom i wykopiom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)
a ile procent udzialu dajecie za pomoc?
z tego co wiem Podsibirski rozdal juz ze 240 procent calosci :D
kazdemu z kim sie kontaktowal dawal m.in. 10%. nic juz nie zostalo. facet nie ma juz po co wyciagac tego pociagu.
wole juz szukac Bursztynowej Komnaty niz skarbu z Piechowic :)

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie