Skocz do zawartości
  • 0

Szabelka


Saper.17

Pytanie

Witam znowu w łapki wpad mi nożyk do kopert tylko ze teraz w ksztalcie szabelki. Bardzo chciałbym sie dowiedziec na jakim wzorze szabli jest oparty ten nożyk i co to za cherb.
Nozyk wykonany jest z jakiegos stopu najprawdo podobniej z ołowiu z domieszką cyny czy mozna po tym okreslic wiek tego nozyka?? Z gory dzieki za pomoc .



Pozdro



Saper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu w łapki wpad mi nożyk do kopert tylko ze teraz w ksztalcie szabelki. Bardzo chciałbym sie dowiedziec na jakim wzorze szabli jest oparty ten nożyk i co to za cherb.
Nozyk wykonany jest z jakiegos stopu najprawdo podobniej z ołowiu z domieszką cyny czy mozna po tym okreslic wiek tego nozyka?? Z gory dzieki za pomoc .



Pozdro



Saper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam w domu identyczna ,,szabelke'',która osobiscie kupiłem sobie w kiosku RUCHU w latach 80-tych!każdy z moich kolegów wtedy taka sobie kupił!Takze na 100% jestem pewien iz jest to taka sobie zabaweczka z lat 80-tych!i mogła nawet słuzyc jako nozyk do listów!Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie