Skocz do zawartości

Potzrebuje pomocy!!!!!!!


artus

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie pisałem, to sobie użyję...

A zatem:
1. Taki tytuł jest debilny i niestosowny wobec innych ludzi. Brakuje jeszcze wielkich liter, choć ilość wykrzykników jest tu wielce znacząca.
2. Sama treść postu jest równie debilna z dwóch względów:
- mała precyzyjność (niedługo będą pisać: Potrzebuję info nt. działań wojennych na terenie Polski")
- zerowa kultura: ja potrzebuję, a Wy mi dajcie. Żadnego proszę", żadnego słowa o sobie, żeby zachęcić potencjalnych ofiarodawców.

Chociaż ja sam jeszcze niczego nie dokonałem, to wiem już, że największą i prawdziwą przyjemnością jest poszukiwanie i odkrywanie samodzielne. Oczywiście - po drodze wypływają nowe kontakty, ludzie zaczynają wymieniać się informacjami. Ale takie coś, takie _zero _ wysiłku z własnej strony, to przypomina mi prucie kas pancernych dynamitem. A odkrywanie historii jest zdecydowanie bardziej subtelne.

Nie chciałem tutaj urazić autora wątku, bo go nie znam. Inaczej: przedstawił mi sie ze złej strony formułując swoją prośbę tak, nie inaczej.
A radę o rozpoczęciu samodzielnych poszukiwań w dostępnej literaturze weź sobie pls do serca :) To ogromna radość znaleźć ciekawy fragment i poczuć przyspieszone bicie serca... radość Odkrywcy przez wielkie O". Nieważne, że ktoś już to odkrył przed Tobą i opisał. Ty jesteś owy" i od czegoś musisz zacząć. Bez wątpienia wymaga to przynajmniej odrobiny zaangażowania.

pozdrawiam,M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ingeruje nigdy w zawartość tematu ani treści bez wyraźnej prośby autora popartej emailem który jest następnie archiwizowany na wszelki wypadek.
A tak BTW to stwierdzenia mam nadzieję że tego nie skasujesz" powodują zawsze uśmiech na mojej twarzy. :)
Naprawdę kasowanie postów to nie jest moje wieczorne hobby ani sposób odreagowania. Jest to przykry obowiązek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>Z tego co mi wiadomo to jesteś tutaj czymś w rodzaju administratora? Jak tak to czy odpisze własne uwagi na temat komentarza to to usuniesz czy nie?????
Pozdrawiam!!<<<<<

Kompletnie nie rozumiem. Jeżeli są jakieś wątpliwości to śmiało można pisać na
bocian@odkrywca-online.com
Jak na razie to skasowałem tylko pierwszą odpowiedź na Twoje pytanie jak i kolejny post który to sam dodałeś jako ripostę.

I Panowie, więcej spokoju. To tylko forum, nie walka na śmierć i życie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie