Skocz do zawartości

Ranking wykrywaczy


Junk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ALL to Pan Aleksander Rokko to ja Stanislaw Maklarkiewicz.Goscinne skorzystalem z E-m Aleksandra.Przez 45 lat mojego pobytu w Angli mialem okazje pracowac trzema typami dedctor.Wykrywacz Bartek 2 mam od pieciu miesiecy,jest barzo dobry stabilny estetycznie wykonany i ergonomiczny ma doskonale zasiegi,uwazalem ze moja opinia zostanie przyjeta.Nie wiedzialem ze moja opinia obartek 2 przniesie tyle nie przyjemnych slow.Mimo tot Pozdrawiam wszskich konstruktorow Pooszukiwaczy ROKKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ok NIE jestem Panem Gruszką!!!! :)
mam Bartka po modyfikacjach. wynmaga on b. spokojnego i równego prowadzenia sondy a takze dobrego dostrojenia gruntu na żelazie. co dla początkujących jest męczące.
co do osiągów: boratynak z 15 cm, 10 phenigów z 1935 roku z 35 cm rekord felga od ruskiej armaty pod wilga z 1.5 metra.
fajna jest dla poszukiwacza militariów płynna dyskryminacja gdzie można ustawic od jakiej wielkości łapie metal a kolor działa na maxa.
a co jest tez ważne, z gosciem sie mozna dogadać i nie ma problemu z servisem, a cewkę uszkodzoną o drzewo naprawił ma w cenie materiałów. wiem ze jest duzo b. dobrych wykrywaczy. i gdybym miał wiecej kasy to mozliwe ze bym zmienił ale narazie na 5000 zł mnie nie stac. aaa nie jest to płatna reklama ...:)))).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
witam

mam BARTKA 2 od lipca tego roku i oceniam go na 7 jeśli chodzi o all metal, co innego z oceną przy pracy z dyskryminacją tylko 4 a to przez to, że działa raczej na zasadzie znajdź i sprawdź (czy kolor). praca na tylko dyskryminacji jest poprostu do bani (chyba że równy grunt - jak na stole), wymaga prowadzenia sondy idealnie bez wachnięć nad gruntem.
nie powiem osiągi na all metal ma zdumiewające, tak dla przykładu to jego i mój zarazem, rekord to jakiś 1 m pod ziemią (leśny piach)5 szt. ruskich MP82 w kupie.

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Wspomniano tylko o 2 krajowych wykrywaczach, czy faktycznie reszta jest do niczego? ..czy działa ciągle magia zachodu" ? Zauważyłem, że niektórzy boją się przyznać do krajowego sprzętu, chyba nie o to chodzi. Aha nie mam nic wspólnego z producentami a wykrywacz mam pierwszy w karierze" więc brak mi porównania ale trochę się dziwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Mirakl 2. Jak na PI dla takiego amatora jak ja jest super. Niecałe 500 zł ale wszelkie żelazo wykrywa a i baterie całkiem trzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory z tego wsztstkiego zapomniałem wkleić linka,
temat jest na tej samej stronie - sprzęt poszukiwaczy"
http://www.odkrywca-online.pl/index1.php?action=forum&iletab=jedna&sub=pokaz_watek&id_forum=1&ktory=53251&ud=1&ref=&auto=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
cyklop 1-5
wada jest ilosc baterii oraz zle umiejscowione gniazdo sluchawek.poza tym jest to wg mnie fajny sprzet za niska cene.
A CO SADZICIE O TESORO SILVER MIKRO MAX??? CZY WARTO SIE W TO PAKOWAC? WYGLODA NA SOLIDNY ALE JAK SPRAWDZA SIE W TERENIE?? JAK TAM WYGLADA SPRAWA SYGNALU? CZY JEST CIAGLY I WZMAGA SIE NA METAL,CZY TYLKO PISZCZY JAK TRAFIA NA METAL??
PS
STARY VIKING 5-7
JEDNA BATERIA,LEKKI,TANI NA PLAZE SUPER
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie