Skocz do zawartości

Ranking wykrywaczy


Junk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bazując na 12 latach doświadczenia. Na początku jak zaczynasz z nowym sprzętem to co by to nie było 2-4. Jak z nowym sprzętem jesteś z kolegami, którzy chodzą na starych to zawsze 1 :-) Jak już pochodzisz dłużej to ocena systematycznie wzrasta az do 8-9 po paru latach i dwóch workach fantów. Jak trafisz dobre miejsce to zawsze 9, nie? :-)) Osobiście teraz Fisher 1266X od 6-ciu lat 8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
bartek2 oceniam ogólnie na 8. Nie rozumiem dlaczego pan nikt tał noty 0, pewnie nigdy takiego sprzętu nie widział lub poprostu z zazdrości taką ocenę wystawił bo sam pracuje na gorszym sprzęcie. Jak bym miał brać pod uwagę także cenę to bartkowi2 wystawiam notę najwyższą. Do Pana Nikta mam prośbę by opisał wady bartka2 bo chyba trzeba mieć jakieś podstawy by dać taką ocenę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek piszez na starym wątku i nieświadomie możesz wywoałć kolejną awanturę. All'a prducenta Bartków nie ma tu od jakiegoś czasu a Pan Nikt jest producentem innych znanych wykrywaczy. Nie wywołuj więc wilka z lasu:)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Temat odkurzony" jak widzę, więc też się dołączę.

HS-3 oceniam na 6.
Na ocenę składają się osiągi, cena, wydajność baterii, dyskryminacja- trochę słaba.
Nie mogę się doczekać HS-4, może to będzie to, co mnie zadowoli w 100% w przeciwnym razie czeka mnie wydatek rzędu 4.000 na coś angolskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołącze;
Tesoro Bandido II uMAX- jak pisał Raned 8 ;) bo nie ma doskonałych wykrywek, nie zamienił bym na inny.
No i wysłuzony starutki Dukat-3 (chociaż fajne rzeczy nim wyczesałem) ale kopałem niestety wszystko ;( mam go do tej pory)
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie pasuje mi skala. Opiszę po swojemu zatem.
Armand Rambo - tragedia. Wyciągałem łuski spod ściółki. Niewiele więcej.

HS-3 - na militaria super. Teraz zamierzam go kupic ponownie. Na kolor jest słaby.

Tesoro Eldorado - to jest coś! Mój pierwszy markowy sprzęt. Cudowne uczucie. Na kolor dobry. Jakośc dobra. Dyskryminacja w miarę poprawna. Zmieniłem go, bo chciałem (jak zawsze) większego zasięgu. Bardzo miło mi się z nim chodziło. Ultralekki. Tu i na innym forum trochę napisałem już na jego temat.

Minelab Sovereign Elite + wskaźnik - idealny na kolor. To mój aktualny wykrywacz. Perfekcyjna dyskryminacja. Ciężki.
Bardzo go polubiłem. Akumulator i ładowarka, które dostałem z wykrywaczem, to świetny pomysł. W ten sposób koszty eksploatacji równe zeru.

Plany na przyszłośc: zakup jakiegoś wykrywacza na militarkę (prawdopodobnie HS-3 z 37 cm-ową sondą) i na kolor, o ile w ogóle, to już tylko Minelab Explorer 2 (no, chyba, że do tego czasu pojawi się coś jeszcze lepszego:)).

Pozdrawiam,
RG42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARMAND EXPLORER militaria - 4 , monetki - 3 ,funkcjonalnosc mechaniczna - 2.
uzywam explorera 10 miesiecy,byl przeze mnie bardzo ostro katowany.wykopki bez wzgledu na pogode i pore roku.zakupiony zostal nowy.w czasie uzytkowania pourywaly sie kabelki od mocowania baterii(proste w naprawie) gdyz baterie zmienialem dosc czesto zwykle 2 9voltowki starczaly na okolo 3 dni ciaglego kopania.tak po 7-10 godzin dziennie.oslona kabla przy cewce pekla(nie mam pojecia dlaczego gdyz nie walilem cewka o ziemie ani brutalnie jej nie traktowalem) - poniewaz wykrywacz ma gwarancje najpierw zostalo to naprawione ,niestety niedobrze, wiec ku mojemu zdziwieniu producent wykrywacza przyslal mi za darmo nowa cewke.(duzy plus!)procz tego popsul sie wlacznik co zostalo rowniez naprawione-szybko i sprawnie,rowniez szybko odeslane.Wykrywacz niezle wykrywa wieksze rzeczy na czasami ciekawych glebokosciach - potrafil mnie zaskoczyc gdy wykopalem manierke na 50 cm.lecz czasami tylko po cichutkich sygnalach duchach dokopywalem sie glebiej gdy sygnal rósł okazywało się ze okolo 70 cm pod ziemia lezy pas z klamra,naboje,monety,odkazalniki i inne mniejsze rzeczy-bardzo duzo rzeczy lecz sygnal bardzo mizerny!ten wykrywacz uwazam nawet za lekki,nie wiem jak jest z wyzszymi modelami.panzerfausty trafilem na okolo80-90 cm bez najmniejszych problemow z sygnalem.bardzo nie pasuje mi opcja ze sluchawkami-poniewaz nie ma regulacji glosnosci.wykrywacz tak wyje w sluchawkach ze czlowiek sie modli po 5 minutach aby sygnalu nie bylo.dla ludzi z wrazliwym sluchem musi byc to katorga!ja jestem przyzwyczajony do muzyki na pelen regulator lecz to bylo dla mnie i tak nie do przyjecia!podsumowujac moja opinie chce powiedziec ze z explorerem spedzilem duzo milych chwil i jezeli ktos planuje zakup bardzo taniego wykrywacza z ciekawym zasiegiem to polecam,cewka i zasiegi sa bardzo podobne do wykrywaczy armanda wyzszej klasy.a uzywanego explorera mozna juz kupic za 200-250 zlotych.dobra rzecz dla poczatkujacych!ja zobaczylem w akcji rutus solaris wiec mam juz w glowie jak zdobyc na niego pieniadze...pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
UltraI militarka 6 monety 6 ergonomia 7+
Solaris militarka 8 monety 8 ergonomia 7- ale z obecnego doświadczenia dwie poważne wady które powodują że na zaśmieconym terenie lub z większymi ilościami nieciekawej drobnicy obniżam o 2 punkty - brak dyskryminacji aluminium (zgroza z kopaniem zawleczek od browarów!!) oraz brak możliwości zwiększenia dyskryminacji na kolor - czubki ołowiane od małokalibrowej broni czy np porozwalne łuski. Natomiast w terenie dobrym" wykrywacz rewelacyjny (zasięgi super!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIRAKL 38 CX 9 punktów wyciągam łuski od mausa z 35 cm. a monetke ( boratynka ) z 20cm . jestem zadowolony i polecam go jak najbardziej , kosztuje niezbyt drogo i ma dośc spore osiagi jak na swoje pieniądze ... serwis jest ok. i wrazie jak cos człowiek nie obczai to wystarczy telefon do pana FRANCISZKA i wszystko tłomaczy . jast ok.. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
C.Scope 1220xd jestem berdzo zadowolony. daje 8.pkt.i nie chcę go zmienic,jesli chodzi o kolor.
C.Scope R-1 9 pkt wiadomo dla czego.
miałem doswiadczenie z paroma wykrywkami innych firm,nie koniecznie z gornej półki,ale zostaje przy C.SCOPE.
. nie wydają miliona róznych dzwięków.
.zasięgi b.dobre(zale od gleby)
. dyskryminacje b.dobra
.
p.s
bardzo ważne nie jestm zawodowcem jak wielu z was.
czas mi na to nie pozwala .pozdrawia. arkadio.ie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie