Skocz do zawartości

Ranking wykrywaczy


Junk

Rekomendowane odpowiedzi

Tesoro Silver - 7 idealny na monety ,mocny ,lekki ,jedna mała bateria wystarczy na kilka wypraw.Dobra dyskryminacja,zasięg odpowiedni bo kto chce kopać doły po pas? Darz Dół!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Baunty Hunter Tracker IV ; ocena 4
+ tani , lekki , prosty w obsłudze
- mały zasięg , bywa niestabilny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Minelaba XS i tutaj dałbym 9,sprzet mam od miesiąca ale jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam jak narazie zamieniać na żaden inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Słuchaj karas, to jest moje zdanie i nie będziesz mnie krytykował, rozumiesz?! Akurat wskaźnik w Trackerze IV jest do niczego nie potrzebny...,ale ja Ty uważasz... dla mnie on na monetki w zupełności na razie wystarcza, kopię z nim sporo. Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Każda sroczka swój ogonek chwali... jak w przysłowiu. Skoro ktoś wydał sporo pieniędzy na sprzęt, to ciężko się przyznać, że to był zakup niezbyt udany. Poza tym chyba niewielu ma szansę popracować na róznych wykrywaczach w podobnej klasie, by móc porównać je w terenie. Ja mam White's 6000 Di Pro Sl i... no cóż cieszę się, ale dyskryminacja jest taka sobie i gdy pracuję na dużej czułości, co się wiąże z zasięgiem, wyłapuję płytkie małe kawałki np, odłamki łuski karabinowej 2x2 mm, zalegające na kilku centymetrach( często wtedy są oszukane wskazania co do głębokości zalegania). Nakopię się, naszukam za kawałkiem złomu. Zatem ogólnie czułość na monetki to 9, ale w związku z tymi błędami odczytu to 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie opinia trafiająca w sedno sprawy. Nikt nie chce się przyznać, że wydał parę tysięcy na syfa", którego osiągi są zbliżone do urządzenia za kilkaset zł. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz: wybudowanie wykrywacza z dyskryminacją i wskaźnikiem wychyłowym kosztowało mnie 150zł. (najdroższy element to akumulator żelowy -30zł.), w produkcji seryjnej czy półseryjnej koszty wiadomo są niższe,rozumiem, że można zarobić 100%, a więc koszt to 300zł, a zatem dlaczego to tyle kosztuje?
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


.... jest ktos co potrafi lepiej cos zrobic od was ...

dlaczego pewność że lepiej,
jak na razie osoba ROKKO oraz ALL to ta sama osoba czyli producent tego detektora który jest zachwalany,
proponuję niezależne testy a nie stronnicze wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie