Skocz do zawartości
  • 0

Tankietka


Gość Yan

Pytanie

Witam wszystkich!!
Wie ktoś może ? gdzie znależć jakieś zdjęcia tankietek bo ostatnio tak przez przypadek coś takiego znalazłem a nie jest to dziedzina która tak do końca poznałem kopię zupełnie za czym innym
pozdrawiam i z góry dzieki!!!!cześć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zas tradycyjnie obiecuję ogolić sobie torbę i to publicznie jak kto wykopie całą tankietkę.Jest o co walczyć,kto pierwszy ten lepszy.
A tak poważnie to jak widzę takiego matoła piszącego takie durnoty to szlag mnie chce trafić i krew zalewa.
Leszek zwany Hartmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ho ho!! Mam nadzieję,ze ktoś kiedyś wykopie albo wyłowi z bagna tankietkę a to z tej podstawowej przyczyny,ze były dość małe i nie trudno było ją utopić (raczej niz zakopać) w dowolnie małym stawku leśnym. Sam wybieram sie już niedługo na eksplorację takiego małego leśnego stawu gdzie ponoć (są zeznania świadka i to co ciekawe być moze jedynego żyjacego do dziś) są zatopione dwa polskie działka ppanc i bofors plot. ( dla niezorientowanych nie jestem małolatem i w temacie eksploracji siedzę kilkanaście lat, bez co prawda trafień słynnych na cale środowisko ale na pewno nie bujam)Skoro są ponoć takie miejsca w Polsce gdzie leżą takie fanty to moze leży w bajorze gdzieś jeszcze TKS, albo 7TP? przecież wszystkich po Wrześniu niemcy sie nie doliczyli? a skoro leżą to ktoś kiedyś to wyciągnie i głupio będzie oglądać na jakimś zlocie jak Hartman goli to co trzeba ;) Po prostu Wiary trzeba Panowie... Wiary...
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!
Wie ktoś może ? gdzie znależć jakieś zdjęcia tankietek bo ostatnio tak przez przypadek coś takiego znalazłem a nie jest to dziedzina która tak do końca poznałem kopię zupełnie za czym innym
pozdrawiam i z góry dzieki!!!!cześć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to z tego co ja wiem to to cacko jest całe to znaczy widać tylko górne wejście a reszta według świadka spoczywa w ziemi .Ktoś o ironio użył tego jako zapory w rzecce która tam przepływała i tak zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać fotkę?

jeśli chodzi o zdjęcia do konfrontacji to na początek przeszukaj forum urzywając słów: tks tk-3 1939 ebay pancerka

Tam będzie sporo odnośnoków to aukcji ze zdjęciami polskich tankietek albo innych ciekawych zdjęć tychże. W jednej z galerii jest zdjęcie tankietki TK-3. Jeśli jesteś zainteresowany literaturą służę tytułami, ale mogą być tródne do znalezienia.
Mam nadzieję, że twoje znalezisko to naprawdę polska tankietka. Jeżeli wstawił byś zdjęcie to napewno jakiś spec typu Hartman" powie ci co to jest.

Na koniec. Jeżeli to coś jest gąsienicowe, dwu osobowe, bez wieży i kulistych osłon nad siedzeniami załogi to to na 99 % jest polska tankietka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne i prawdziwe fotki niestety zrobię dopiero jak to cudo wykopię a nie będzie to łatwe zadanie gdyz w środku niestety też to jest zasypane ziemią dzięki za pomoc wszystkim obiecuje że jak to wyrwiemy ziemi to prześlę wam wszystkim fotki pozdrawiam i dzięki jeszcze raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie