Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty cd...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ok nie to nie juz wam nic niepokaże... . może sa jeszcze tacy co nie widzieli ---- a jak juz wykopałem to fote szczeliłem a że na forum wrzuciłem to chyba się nic nie stało ... zjebe daliscie i tylko tyle z tego dobrego że może nastepny baran nie bedzie dotykał.... napiszczie coś innego a nie samo ble ble ble i tyle !!!!ograniczenoi jestescie czy co... pokazujecie samo cacy a co BE to juz nikt nie pokazuje a póżniej sa wielkie bum w lesie...


że to co wykopałem to jest Be to wiedziałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pistacjowymisu chyba masz bardzo mały rozumek.Nie obraź się o to zdanie ale wszyscy radzą ci tylko dla twojego dobra byś syfów nie ruszał zwłaszcza ze ruscy niezbyt dokładniw wykonywali amunicję i moze ona w każdej chwili wlanąć.I naprawdę uwierz mi wierze ze koledzy w dobrej wierze mówią byś nie ruszał bo to jest naprawde niebezpieczne.

pzdr
Sashin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś na forum wzociłem taki temat NIEWYPAŁY KIADYS A DZIS , to tam się nadaje jak ulał. a co do komentaza ? ja to nawet takich fantow z ziemi nie wyciągam tylko je ładnie obkopuje i widze że to taki badziew to zostajre tam gdzie lezy i czeka na gości typu PATROL SAPERSKI moja dobra rada to jest taka że niewiadomo kiedy to pierdol... wiec to zostawiam .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolejne świadectwo ludzkiej głupoty.
widać u pistacjowegomisia" ta jego głupota i bezmyślnośc nie ma granic.
Zastanów się chłopie co ty robisz!!!!!!
Jak cię to tak rajcuje , to weś to i sobie w pokoiku na półeczce połż.
Puknij się w główkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu tak to wyglada w orginale ( sa puste) a ty masz pełny wiec patrz bo jak będziesz to zbieral nadal to nic wiecej nie zobaczysz. moja 2 rada jak takie coś na forum wzocasz to chlopaki reagoją tak jak powyzej , nielobia kakich zeczy i chca cie ostzec a ty ich posluchaj bo dobze pisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie