Skocz do zawartości

Samochody od św.Floriana


KANTON1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

i w czasie akcji. Dym pochodzi z motopompy z silnikiem syreny.
Kiedyś palił się las pod Połczynem, dosyć poważnie. Od nas wyjechały 2 samochody Star 244 i jelcz, dwa samochody jechały też z PSP.Wezwano też abcię" czyli stara 25 z pobliskiej wioski. My rozpoczęliśmy od obrony zabudowań pobliskiej wioski, abcia" pojechała do lasu. Przygasili swój odcinek i jechaki w naszą stronę, gdy zmienił się wiatr i ogień poszedł na leśniczówkę. abcia" pojechała przez łąkę - pech chciał, że podmokłą. Zapadła się po osie, przedni zderzak zaryty był czły w błocie. Kierowca tylko zredukował i dodał gazu i abcia" bez problemów wyjechała z błota i pojechała falej. Gdyby mi to ktoś opowiadał, nie uwierzył bym, ale ja to widziałem na własne oczy. super samochód.
pozdr. Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś byłem na pożarze lasu gdzie uczestniczyła OSP Z ROburem (kto pamięta ten cud techniki DDR?). Zjechał z asfaltu na polną drogą i.... jak skończyliśmy gasić to wyciągnęliśmy ich bo zakopali się w piasku- gdzie jelcze i tatra cysterna spokojnie jeździły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie