Skocz do zawartości

Poszukiwacze którym wszystko wolno , może być zamiast saperki


marecki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Militarny Prywatny Kot Służbowy Lucjan. Zdjęcie ukazuje Go, gdy się z nami kłuci, że go nie zabraliśmy na wykopki, mimo że go nie było, bo poszedł sobie na kotki
;)
pozdr. wonsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalizuje się głównie w przeszukiwaniu plecaka oraz skuteczna walką z pajęczakami i różnymi owadami na tym polu ma duże doświadczenie - Inka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i moja WENA (vel Wenisław, Wenecja etc.).. Specjalistka od poszukiwań wszelakich, czasem muszę uważać bo próbuje pomagać przy kopaniu i zdarzało się że monetkę wyrzucała kilkanaście metrów za siebie!

Pozdrawiam

VW

PS. Marecki - co Ty robiłeś z moim psem:)?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z moich futrzakow, kocisko znalezione po drodze na wykopki razem z drugim malenkim kotem ktory uciekl na moj widok:) Dobrze sie trafilo bo znalazlem tego kota 15 czerwca akurat na imieniny mojej corki, mial sie nazywac jakos swojsko np. Wykopek ale jak wrocilem z lasu to Wykopek byl juz Klemensem i tak zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Van Worden !!
Mam propozycję - może umówimy nasze psiaki na randkę ??
Sami jak na ojców przysało wypijemy conieco a piesy niech się pobawią " ;-)

P.s. mój słynny uciekinier ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A oto mój pupil. Wabi się Morus i ma 12 lat.
Na szczęście nie biega za zwierzyną w lesie i zawsze ostrzega, gdy zbliża się ktoś obcy.
Jeszcze nigdy nie opuścił żadnej wyprawy.
Nie straszne mu bunkry na MRU, sztolnie w Górach Sowich, czy forty w Srebrnej Górze.
Prawdziwy eksplorator.
Serdecznie pozdrawiam Małgosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze widać Wenę w akcji antyterrorystycznej według zasady jaki kraj tacy antyrroryści:))
Kocur - baaardzo chętnie zwłaszcza ta część o wypiciu mi się podoba:)!!! Szkoda tylko że nie będzie można zaprosić Niki bo by ją Wena zjadła:)

Pozdrawiam

VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam zaraz zjadła :) moja Niki mimo że pochodzi z miechowa :) to ma zęby na wrocławskim mięsie wyrośnięte :))
ale Niszcyciel bjar_ 1 jest chyba najbardziej ok ze wszystkich zwierzaków :):):) !!!

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P A N I P E L A G I A

ksywa bojowa: P E L A F O N
napęd: 4x4
zawieszenie: obniżone
zastosowanie: wszelakie
umiejętności: żarcie, spanie i robienie zbędnego rumoru
wydawany dźwięk: GUM-GUM
ulubione czynności: oprócz jeżdżenia samochodem i prucia ryja patrz umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I suka, przybleda jak i kot, tylko ja ktos ja musial mocno zbic zanim wywalil z domu bo boi sie krzyku i podniesionej reki mimo ze mam ja 6 lat dokladnie pamieta co przezyla. Mistrzyni chodzenia po plotach i polowan, wielka milosniczka wylegiwania sie na kanapie:)
Pozdrawiam
Piorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie