Skocz do zawartości
  • 0

pare fantów do identyfikacji


MaciekC

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

http://www.jurek.com.pl/bron2ws/index2.php?kraj=su&rodzaj=bs&nr=005

proszę,oto link do stronki o rkm-ie DP,a niżej można też przeczytać o DT (Diegtiarow Tankowyj-wersja do pojazdów pancernych).Niżej są też jego fotki(i przynajmniej na 1 z nich można się przyjżeć magazynkowi).


Pozdrawiam,koMandir.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie. byłem na tej stronce ale przeoczyłem ta fotke. wygląda w łaściwie identycznie. skoro znalazłem 2 miny" to pewnie spodnia część tego magazynka mnie tak przestraszyła :)

rzymadło" od menarzki strasznie zardzewiałe. też pochodzi z miejsca spalenia amonicji i sprzętu. obejże dokładnie w poniedziałek i sprawdze te sygnatury.

jeszcze raz big thx wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia magazynka znajdziesz na allegro. Też kiedyś taki znalazłem i z tego co wyczytałem były ich przynajmniej dwa rodzaje - Tankowyj" i Awiacjonnyj". Nie pamiętam szczegółów, rozróżnienie raczej dotyczy całych karabinów ale jak sobie przypominam to magazynki też były różne, tych lotniczych wyprodukowano mniej.
Może ktoś bardziej obeznany z tematem się wypowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam zdj.
Przyłóż nakładki (ząbkami do góry) do ogniwa (od strony wzoru wafelka).Otwory na śruby powinny się z sobą zgrać.
I tak to było montowane na dwie śruby.
Pomocne w prowadzeniu czołgu po oblodzonej drodze.

Pzdr. Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trzecie zdjęcie to kawałki pierścieni wiodących od pocisków artyleryjskich, 4 i 5 to silnik rakietowy od niemieckiej pancerzownicy, ostatnie to faktycznie wycior nie koniecznie od kb był tez uzywany do MG.
Pozdrawiam MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, pancerfaust jest chyba wypalony i nie ma w nim ładunku, ale mogę się mylić, to zależy od jego wagi,pewne jest ,że z tyłu może miec zapalnik. Ostanie zdjęcie to rączka od menażki.
Pozdrawiam MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie