Skocz do zawartości

Filmy z Marsa > Na Bezymjannoi Vysote (prod. 2004)


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Siedemnastu mgnieniom :) faktycznie potrzebny jest dobry tłumacz... I to natychmiast, bo jeszcze sobie coś zrobią!!!

Generalnie wszystkie tytuły dwugłowych filmów, które podaję są skatalogowane pod takimi samymi nazwami w wypożyczalni. Fakt, z tym tytułem jest minimalnie inaczej, ale wystarczy, że przeszukując katalog wpiszesz tylko jedno ze słów występujących w tytule i powinieneś na niego trafić.
Szukaj kreatywnie Robert! Szukanie to sztuka! :)


Forteca > Szatanek teraz nie może! Bocian by go utłukł! Dlatego to może ja trochę powyświetlam...

Ta snajperka! Trudno dla niej nie stracić głowy... (jak ten szkopski szarfszucer ze slajdu, na przykład)... Np. ja musiałem przez całą projekcję trzymać łeb w imadle, żeby mi nie wpadła w ekran! Ta laska - nie dość, że laska (krasaaaawica :), to potrafiająca świetnie strzelać, a przy tym ani razu nie okazać ludzkiego odruchu (np. w trakcie filmu nie uśmiechnęła się ani razu).
To laska-cyborg! Ruska odpowiedź na T-X z ostatniego Terminatora!

W ogóle ten 1. odcinek zaczyna się dość konkretnie: od razu pokazują całą (nagą) prawdę o radzieckich oddziałach żeńskich................. (nie pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może tylko jeszcze oficer, który zapatrzył się przez lornetkę (z kolei na niemieckiego) snajpera...

Zobaczymy co będzie w następnych odcinkach.

pst! ciekawy szczegół: to jest rok 44ty i - sądząc po architekturze, która tam występuje", to akcja ewidentnie dzieje się na naszych wypożyczonych ziemiach wschodnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie