Skocz do zawartości

modelarstwo


Rekomendowane odpowiedzi

witam
po 8 letniej przerwie wróciłem do tego hobby. pierwszy model po przerwie, aktualnie robiony, to kartonowy sdkfz 251 z 21 DPanc. malowanie DAK, skala 1:25. następny w kolejności to kubelwagen skala 1:16. zanim póści zmarzlina hanomaga skończe a kubel to chyba na jesieni stanie na kołach. do klejenia zostana tylko wieczory i dni deszczowe.
pzdr
BarNaba
aus Dt.Eylau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niezła kolekcja dwupłatów ja kiedyś próbowałem pociwego pociaka Po2 zrobić ale zabrakło mi cierpliwości i ostatecznie przeżuciłem się na tanki. Także chyle czoła waści. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jacenty z tankami to akurat sprawa jest prosta.Jeśli wyciągałeś fanty , czyściłeś je z ziemi i rdzy,to z tankami jest dokładnie odwrotnie;).
Fajna kolekcja,powiedz jaka skala.

Pzdr.Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
te dwupłaty palce lizać. gratuluje! plastik czy karton? bo ja głównie karton choć i plastiki niemiecka broń pancerna 1:72 tez się bawiłem, ale za drogi gips no i sentyment do kartonu też miał swój głos:)
pzdr
BarNaba
aus Dt.Eylau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to lata. Model ma rozpietosć 170cm, waży 2,7kg silnik 7,5cm. To jest link do lądowania tego modelu:

http://www.modelarz.com/pliki.php?id=301&w=pb

Teraz wykańczam Fokker D.VIII w skali 1/5. Potem będzie właśnie dwupłat Fokker D.VII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie