Skocz do zawartości

Norweski dziennikarz o polskich nazistach


włóczykij

Rekomendowane odpowiedzi

d007 napisał:
kupolot: dobrze wiesz ze nie to mialem na mysli, zainteresowanie czyms a uwielbienie to całkiem inne znaczenia . Sam się interesuje. Wiecej zrozumienia tekstu pisanego życze."

Pozwól, że ja się będę wypowiadał na temat tego co wiem, a czego nie wiem. W takim razie, proszę Cię, napisz czym się te uwielbienie przejawia. Od niedawna zaglądam na to forum, i póki co nic takiego niezaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Wiem że mnie zaraz Bocian ochrzani ale nie moge sie powstrzymać :
NIECH TEN CAŁY NORWESKI DZIENNIKARZYNA WEŻMIE TEN ARTYKUŁ
I WSADZI GO SOBIE W DUPE - BĘDZIE MIAŁ ORGAZM.

TO wszystko z Mojej skromnej strony na ten temat.
Zapomniał chyba baran niemyty kto walczył o Norwegię podczas wojny i jakiej narodowości mogiły są nad fiordami.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
A ten pajac wie tyle o Polsce i Jej historii co Eskimosi o Afryce.

Pozdrawiam : Poldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

A ja mam w pupie artykol tego zyda. Jeszcze 10 lat temu nie mialem nic do zydow bo nie znalem zadnego (a przynajmniej tak mi sie wydaje) ale z roku na rok to sie zmienia. Oni maja wieczne problemy, Polak to be, nazista i wogole. Najlepiej jak sie wzpowiadaja ze ten czy ten to byla swinia w czasie wojny bo nie chcial go przechowac bez zaplaty. Ludzie a czy zyd kiedys zrobil cos bez zaplaty???
No tak ale polak to swinia bo bal sie o swoje zycie. Paranoja.
I jeszcze jedno. Dlaczego zyd w dzisiejszym swiecie to ten najsprawiedliwszy, najwspanialszy i najbardziej prawdomowny czlowiek na swiecie???

Z powazaniem zdegustowany vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdegustowany to ja jestem poprzednim postem. Po pierwsze Żyd pisze się z wielkiej litery po drugie mówienie, że wszyscy Żydzi są be jest w stylu LPR bądź tego kołka z norweskiej gazety (WSZYSCY Polacy...) A co do wiecznych problemów to chyba Polacy również są w czołówce.

Pozdrawiam

M7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wielu z nas wygłasza peany (gdyby nie cenzura napisałbym,że liże dupę) wobec jednostek ochotniczych ss .
Teraz wszyscy są w szoku ,że tak nas oceniają .
Chyba dobrze, że żadnego Norwega nie ma na forum, bo po przeczytaniu wielu postów z tego typu tematów mógłby się pokósić o owiele bardziej śmiałe wnioski.
Ps.
W filmie Lista Schindlera" bardzo wkórzył mnie tekst
good bye jews" wołany przez polskie" dzieciaki.
Jeśli sami nie będziemy szanować swojej histori,to nie oczekujmy szacónku od obcych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Widze Magach ze moj post Cie poruszyl :) Nie chodzi o to ze patrze na Zydow (teraz dobrze?) poprzez pryzmat stereotypu. Nigdy nie znalem zadnego Zyda , a tym bardziej nie rozmawialem. Urodzilem sie w miescie gdzie Zydzi mowili wasze ulice nasze kamienice" i stanowili 70% miasta. Po wojnie powrocil tylko jeden, reszta zostala zameczona w Treblince przez oprawcow niemieckich i ukrainskich. I to jest straszne. Jednak czy jakikolwiek Zyd ma prawo powiedziec ze Polak byl zly bo chcial pieniedzy za ukrycie go przed niemcami? Czy Polacy byli nazistami? Jak chca to niech chwala tych ktorzy ich przechowali przez wojne a nie wydlubuja oczy tym ktorzy bali sie o wlasne zycie i nie chcieli ich ukryc.
Nie jestem osoba ktora uwaza ten narod za powod wszystkich zmartwien tego swiata ale robienie z nich najmadrzejszego, najwspanialszego i najbardziej skrzywdzonego narodu swiata to lekka przesada.
To Niemcy ich przesladowali i byli powodem tego co sie stalo i zale do nich.

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie poprostu jest taki Trend światowy jak chce się zdobyć oskara filmowego to najlepiej nakrecić film o holocaustwie oczywiście poprawnie politycznie i nagroda murowana. Ale niema co się przejmiwać kij zawsze ma dwa końce Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak a ja uważam że my nie lubimy żydów o czym otwarcie mówimy , tylko za wszelką ceną staramy się udawać że jesteśmy tacy święci. Nie jestem żydem od razu mówię, ale moim zdaniem my polacy jesteśmy dziwnym narodem- daleko nam do żydów. Pewnie dostanie mi się od wielu za ten post - no trudno, ale może choć kilka osób zastanowi się czy faktycznie jesteśmy tacy cacy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dla czego nasze władze i środowiska intelektóalne nie atakują Żydów,Niemców,Czechów itd,itp.
Przecież wystarczy napisać normalny artykuł,opierający sie na faktach a nie mitach na temat kolaboracji w okresie II Wojny Światowej.Przecież wyszło by na jaw że to Żydzi byli pierwszym ogniwem wysyłającym swoich rodaków na pewną śmierć,że kolaborowali jak zadzna inna nacja.Francuzi,Norwedzy,Finowie,Grecy,Jugole,Czesi,Słowacy,Węgrzy nawet osławieni Brytyjczycy na swoim faszyzmie wyszli by jak Zabłocki na mydle.We wszystkich publikacjach słysze tylko szloch nad tym że inni Nas tak spostrzegaja,ale oni jakoś nie boją się wytoczyć ciężkich dział a My tak.Panowie jezeli będziemy trzymać głowę w piachu jak strusie to byle Czech może sobie robić z Nas jaja i wypisywać głupoty na temat np. czeskiej partyzantki.Nie powinniśmy używać argumentów nacjonalistycznych ale suche fakty,a na pewno dało by to spodziewany efekt.Niech w końcu Inni też się tłumaczą bo mają z czego a My przestańmy w końcu biadolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek specjalnie do Ciebie.
Tolerancja polega na tolerowaniu czegoś albo kogoś,natomiast nikt nie może nakazać Ci polubienia czy pokochania kogokolwiek.Możesz otwarcie kokoś nie lubić ale go tolerować,czyli nie czynić mu nic złego.Zapewniam wszystkich,że w tym państwie wolność słowa powinna obowiązywać w 100% i jeżeli Kowalski nie lubi Kowalkiewicza to ma prawo to powiedzieć to nie jest zbrodnia a,co myśli jest jego prywatną sprawą.Od słów i myśli daleka droga do czynów,dla tego przestańmy bić pianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać artukuł umie każdy bałwan. Sztuka polega tylko na jednej rzeczy - musi być on poczytny! A to osiąga się na kilka sposobów. Można stworzyć otoczkę tajemnicy - mimo iż nie ma żadnej prawdy, żednych faktów to opowiada się o czymś w specjalnej otoczce - przykładem tu najpiękniejszym jest choćby TVNowski nie do wiary!
Innym sposobem jest wzbudzenie zainteresowania poprzez poruszenie kontrowersyjnego tematu i opublikowanie nowych materiałów i wyników badań". Pisze się co się chce, aby tylko wzmóc sprzedaż i wypromować własne nazwisko. Reszta nie jest ważna. Ten gościu tak zrobił, nie wiem,czy na czyjeś zlecenie.
Zresztą można napisać w gazecie wielkimi literami na 1 stronie KOWALSKI TO ŚWINIA" a już w kolejnym wydaniu na ostatniej stronie malutkimi literkami zamieścić sprostowanie. I tak wyjdzie na to, że Kowalski to świnia. Chcą nam zrobić koło du.. to zrobią. Tyle, że pojedyńcze przypadki są tu uogólniane. No bo jeżeli Kowalski jest świnią w rzeczywistości, nie oznacza to, że wszyscy z otoczenia K. są świniami. Nie Nowak (dałem już spokój Kowalskiemu;)) nabroił, tylko Polacy nabroili - to są uogólnienia.
pozdr. wonsY
G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No, a teraz Panowie przeczytajcie cały ten wątek od początku, dodajcie do niego wypowiedzi z forum traktujących o tym artykule, a potem zadajcie sobie jeszcze raz pytanie: skąd się biorą takie artykuły?

Serdecznie pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz jest osobą, której zależy na skupieniu uwagi na sobie lub na jakimś wydarzeniu. Temu panu się to udało. Z jakich pobudek, lub na kogo zlecenie nie wiem.Historia Polski i Europy nie jest chyba jego mocną stroną. Ciekawe czy słyszał o pułku Nordland",o legionie Norge" i dywizji SS Nord".Uważam że w pierwszej kolejności należy wypowiadać się o własnym podwórku" a potem o innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to środowisko żydowskie powinno tego pana podać do sądu za obrazę i antysemityzm.Wnioski same się cisną na usta:
W 1939 roku w Polsce Polacy pochodzenia semickiego to około 8-10% całego społeczeństwa.Panuje tam zamordyzm,antysemityzm,faszyzm i ogólnie syf malaria a w okolicy w pieknych europejskich państwach,dobrobyt i demokracja.I teraz,bez jakieś złośliwości,jak można nazwać taki naród który sam z własnej nie przymuszonej woli wybiera katorgę zamiast świetlistej przyszłosci pod berłem przyszłej zjednoczonej Europy.Tu jest jakiś myk którego jakoś nikt nigdy nie promuje.Zauważcie panowie,że tak na prawdę jestesmy w kompletnej defenzywie,jaka kolwiek inna wypowiedz niz przyznająca się do wymyślonych zbrodni spotyka się z atakami i to już w Polsce.W takich okolicznościach mogę zrozumieć dla czego byle dupek wyciera sobie gębę Polską i Polakami.Troche więcej dumy w polskich mediach i to nie tej rozdmuchanej,medialnej,sztucznej z setka krzyży i ksiezy ale normalnej świeckiej podpartej historią.To na prawdę jest wyjście z tej kretyńskiej wręcz sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie