Skocz do zawartości
  • 0

nieśmiertelnik


aras

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

a mama mówiła ucz się synku językow! ja wywnioskowalem tylko że to była jednostka dywersyjna. dzięki za tłumaczenie! znacie może jakieś stronki o nieśmiertelnikach? jeżeli chodzi o tą rosyjską do litery O to już widzialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie znalazłem na www.emarken.de/ że to może znaczyć ,,Mobilisierungs-Haupt-Liste'' cokolwiek to znaczy. tyle zrozumiałem że to jednostka dywersyjna. dziwi mnie że tam jest blacha z nr żołnierza 5034 a u greka 8484. wcale ich nie było mało jak na tajną jednostkę dywersyjną.chyba że to też jakiś kod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak H jak i L pasuje do różnych formacji i specjalności ale nie spotkałem tych symboli razem. może odpowiedż jest bardzo prosta tylko nikt znający się na rzeczy nie czytał albo ,, olał temat '' bo to za błache?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszly takie dwa, niestey nawet najtezsze glowy, w tym niemieckie, nie wiedza co to za kod, albowiem sa to blaszki kodowane, slyszalem teorie ze to heeres laufer"
goniec, ktorego tepili rosjanie, ale to tylko teoria, jezlei slabo widac to HL 4126, ale bez kropki miedzy H i L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie