Skocz do zawartości

Czas się pożegnać


Landminer

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy czytelnicy, koleżanki, koledzy i przyjaciele.

Ponieważ nastały czasy gdy niestety z redakcją Odkrywcy nie można się już dogadać (część powodów można przeczytać w poście gazeta internetowa") zmuszony jestem pożegnać się ostatecznie z redakcją i pismem Odkrywca.
Chcę Wam podziękować serdecznie za znoszenie moich nudnych, technicznych artykułów przez tyle lat. Cieszę się jeśli te teksty i rysunki pozwoliły uniknąć zagrożenia czy też rozwiały wątpliwości które stwarza każdorazowe znalezienie granatu, miny, czy innej niebezpiecznej pozostałości wojennej. Oczywiście moje odejście z Odkrywcy nie oznacza, że zaprzestaję działalności. Myślę, że jeszcze nie raz spotkamy się na łamach nowych pism, czy w sieci internetu. Zawsze jestem dostępny dla wszystkich będących w potrzebie - jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości, czy zwyczajnie chcecie podzielić się informacją o znalezisku albo umówić na soczek i pogadać - piszcie na maila.

Pozdrawiam wszystkich - Darz Dół!

Grzegorz Franczyk Landminer"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo, bardzo przykre, ale nie raz o tym rozmawialiśmy. Szczególnie dobrze pamiętam nasze dysputy w Gierłoży. Rozumiem Cię, Grzesiu, trudno cie nie poprzeć, a Odkrywca" stracił kolejną osobą piszącą na temat i z sensem. Będzie tego brakować.

Pozdrawiam i pozostaję w kontakcie.

Jacek Haber vel akagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Bocianie - Wielki Inkwizytorze, dziękuje za wyrzucenie mojego postu, w którym śmiałem napisać gdzie ukaże się następny numer Grzesia. I tak wszyscy wiedzą gdzie, do tego stopnia, że jak potrzebny był materiał zdjęciowy do arykułu o Bzurze" w Odkrywcy" to redakcja bezbłędnie do mnie zadzwoniała z prośbą o bezpłatne prawo do ich wykorzystania. Co zresztą uczyniłem i teraz Bocianku weź flamasterek i zamaż we wszystkich numerach listopadowego Odkrywcy" adres mojej strony internetowej. Mój numer prześlę Ci za darmo. Ciekawy jestem co się stanie jak wszyscy od siebie zaczniemy żądać opłaty za akredytacje i reklamy. Żegnam chłodno. Jazłowiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - zwoccie Panowie uwage ze:
byla Asia naczelna - bylo kupe narzekan na gazete,
Asia odeszla i zrobil sie po miesiacu taki bur... ze szkoda slow. Powinno to dac kilku osobom do myslenia. Moze czas zaczac zmieniac nie tylko naczelnych ???

zrozpaczony kruku :)) (a pelen nadzieji zainwestowalem w nowe i kupilem ostatni numer - i znowu bledna inwestycja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto zmiany obsady redakcji powodują trochę zamieszania - ja proponuje spokojnie poczekac na ustabilizowanie sie sytuacji.
a artykułów Landminera bedzie mi szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczka, indor czy inne skrzydła- Daj spokój, przynajmniej trwa jakaś dyskucja" i jest z czego się pośmiać. Znam wiele miesiaczników,tygodników itd. które nie płacą terminowo lub wcale- takie czasy, ale AUTORZY nie powinni tego typu problemów upubliczniać" ( i to na forum internetowym tej gazety) i robic wiele szuru buru bo ktos komus nie zapłacił np. 50 zł. Nie wiem, ale jest to chyba troszke - hmm- nie lojalne? Nie wiem czy to dobre określenie.

Po co ? W jakim celu? Ktoś jest zaintersowany, aby gazetka przestała się sprzedawać i padła? Aby sie dowartościować? Rejtan... jak dla mnie Odkrywca to bajkopisarstwo, które mimo wszystko - - tak jak wiele innych zdurnych " publikacji kupuję. I chcę kupować. Materiały w/w kolegi były ciekawe i szkoda. Trzeba będzie kupywac PRZEGLĄD KAWALERYJSKI i tyle. Ale Panowie powinni sobie odpuści i nie potrzebnie po raz kolejny bić piane.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odczuwam żal, tak jak moi przedmówcy. Jest mi przykro, że odchodzi Pan z redakcji. A muszę przyznać, że z ciekawością wertowałem strony Odkrywcy w poszukiwaniu pańskich artykułów.
Ale cieszy mnie to, że nie wyłącza się Pan z tej gry całkowicie.
Z wyrazami szacunku
RG42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie się stało. Z zainteresowaniem czytałem twoje teksty. Wiele się z nich dowiedziałem, szczególnie że dla mnie książki, materiały na ten temat są praktycznie niedostępne. Twoje teksty zaklejały czarną dziurę mojej wiedzy wojennej.
Życzę powodzenia i realizacji nowych planów życiowych. Darz dół!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaRESZCIE KTOŚ PORUSZYŁ BARDZO WAŻNY TEMAT. pO CO WYCIAGAĆ SP;RAWY REDAKCYJNE NA FORUM? kOGO TO NAPRAWDE OBCHODZI? tO CO ROBI LANDMINER JEST PO PROSTU MAŁO ELEGANCKIE. TROCHĘ KLASY PANOWIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczuszka - jeśli cokolwiek zarzucasz mi i chcesz o tym podyskutować to przede wszytkim się podpisz. Bo mam dziwne wrażenie, że weszłaś na forum ni z gruszki ni z pietruszki. To co piszesz świadczy tylko o kompletnym braku tematu i zwyczajnym nie rozumieniu co napisałem. Pożegnałem się ze wszystkimi oficjalnie bo tego wymaga kultura i jestem to winny wszystkim czytelnikom którzy czytali moje artykuły. A że napisałem jaka jest część powodów dla których rozstałem się z redakcją to zrobiłem to tylko dlatego by ktoś inny nie dał się wpuścić w maliny.
Jeśli upublicznienie tematu spowoduje jakąkolwiek reakcję i poprawę stanu faktycznego to należy się tylko cieszyć.
Poza tym nie gorączkuj się ten post za chwilę pójdzie w zapomnienie. I wyłącz caps-locka jak piszesz.

Nie pozdrawiam bo nie wiem kim jesteś.
Grzegorz Franczyk Landminer"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landminer- Mam nadzieję że jak zaczepi się Pan w jakiejś gazecie poda Pan w której. Zacznę ją kupować- choćby to był Gosć Niedzielny. Kupowałem Odkrywcę tylko dla PAńskich technicznych artykułów.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie