Skocz do zawartości

Ostatnie trafienia


the_tuna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
no i widać, kto wyrywa super-fanty. Jeszcze raz moje gratulacje. Za parę dni biorę kilka dni urlopu i ruszam znów ostro w teren. Zobaczymy co też jesień wypuści z ziemi:)
India - fajnie, że dajesz znów o sobie znać! Fanty rewelacyjne, chociaż mnie nie zaskoczyły, aż tak mocno, ponieważ wiem, że jak już się odezwiesz i zamieścisz jakieś foty, to będzie to konkret. I nie myliłem się :) To wszystkow tym sezonie, czy są tam też fotki z ubiegłego roku?

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Wczorajszy dzień tj. niedziela na Opolszczyźnie nie wyglądał zbyt ciekawie od rana padał deszcz. Pogoda iście barowa, ale co tam zachciało mi się spaceru z wykrywką.
Po kilku godzinnym spacerze do domu przyniosłem takie oto fanciki:
kilka monetek, HJ , zimówka, Dzień pracy, 4 guziczki, 2 klamerki, spinka do mankietu, ołowiany kogucik, dziwna rzecz w lewym górnym rogu i fenomenalny szklany czołg.
reszta na foto 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę - okolice Piotrkowa Trybunalskiego - 68 mauserowskich łusek - w tym z czego bardzo się cieszę pierwsza (chyba) polska łuska z biciem 20 98 WP ,pozatym kilkanaście ładnych polskich guzików ,połamany polski orzełek - właściwie sama tarcza amazonek ,zapalnik od polskiego granatu.

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja też się pochwalę :-))))
6.11.2004 - dwa tłoki pieczętne 8 pułk artylerii polowej i 8 pułk artylerii lekkiej - czyli komplet piecząteczek z września 1939


PZDR PATRON


Ps : skanu nie będzie bo nie mam skanerka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w lesie na niemczyźnie - koszmar! Najlepszym fantem dnia była polska łuska od Lebela 28 E 67 PK. Pozatym jakieś 20 szt. innych łusek (w tym angielska 9 mm),5 guzików WH ,monetka ,części zaworów i klamerki od masek pgaz. ,jakiś pierścionek samoróbka i to wszystko - ogólnie nędza. A pozatym w lesie na Ruskim Brodzie mnóstwo nowych niezasypanych dołów...

pzdr

bjar_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadzia, nie o Ciebie chodziło, tylko o Indię... Taki jakiś zmęczony wtedy byłem... ;)
Dziś bardziej zwiedzaliśmy, przyjechali do nas goście to bylim na Wisielczej Górze" koło Strzalin. Tylko jadna łuseczka od mauserka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
the_tuma wrzuc foty,ja dziś 3 godzinki na nowym miejscu oprucz oczywistej nadmiernej ilosc łusek: 12 monetek niemieckich,4 guziorki wh,2 polmby fajny las i jeszcze coś pewnie wyjdzie bo koleś obok mnie trafił obraczke golda niestety próba tylko 333 ale i tak fajnie.Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie