Skocz do zawartości

Telofony poszukiwaczy


Gość Autor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
A ja mam komorke zajefajna, wyjechana w kosmos jak mario bros, nokia 3210 z full tuningiem najlepsza do poszukiwan, niezniszczalna (zwykle) , ostatnio dla ujawnienia i uwolnienia swojej glupoty wrzucilem baterie od niej do napoju po czym zauwazylem ze dziala.( wiem bo zajmuje sie ich tuningiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę - oldskulowa Nokia rzydzieścidwadziesięć" :) ,stan agonalny ,bateria trzymająca 24 h i zwalona antena skutkiem czego mam problematyczny zasięg. Niemożliwe jest się do mnie dodzwonić - wkurzam tym telefonem wszystkich kumpli i znajomych (ci ,co mają do mnie numer wiedzą o co chodzi!). Obudowa jest ponadto przypalona papierosem ,obdarta i w ogóle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ch..., Siemens M35, bateria w ciągu 24 h powinna być ładowana ok 40-50 razy abym był w stanie w każdej chwili puścić komuś bąka (bączka = sygnał) na wypad wprost... najgorsza, bo i tak jej nie biore skutkiem czego zero kontaktu ze światem zewnętrznym. Oczywiscie w serwisie chodzila przez 6 dni bez ładowania, po powrocie na moje łono nagle trwałość baterii spadła do kilkunastu minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie