Skocz do zawartości

formoza58

Użytkownik forum.
  • Zawartość

    96 819
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    30

Zawartość dodana przez formoza58

  1. Poczet sztandarowy pułku w 1933 roku.
  2. Odpoczynek na manewrach.
  3. Podczas odsłonięcia płyty pamiątkowej w Parku Saskim.
  4. Z pułkowych ćwiczeń w 1933 roku.
  5. Podoficerowie pułku, wojenni weterani w 1933 roku.
  6. Fanfarzysta pułku, w 1933 roku.
  7. Podoficerowie Pułku żegnają ppłk. Edwarda Godlewskiego, odchodzącego na dowódcę 20 Pułku Ułanów w Rzeszowie...
  8. Rtm. Badowski podczas pławienia koni w Wiśle...
  9. Śniadanie w jednym ze szwadronów, w lecie.
  10. Delegacja pułku u gen. T. Kasprzyckiego.
  11. Przed pomnikiem Artylerii Konnej, na terenie koszar dywizjonu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie