Skocz do zawartości

YARD

Użytkownik forum
  • Zawartość

    2 019
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez YARD

  1. Wg. mnie ta sama defilada i to samo miejsce. Te same flagi na trybunie i takie same osoby na trybunie. Na foto: Uroczystość wręczenia sztandaru 3 Brygadzie Panc. przez przedstawicieli miasta Poznania , pl.Wolności, 22 kwietnia 1945"
  2. Wymarsz z Rynku Łazarskiego do defilady na ul.Głogowską, na pierwszym planie Rola"
  3. cd, defilada na Głogowskiej, na moje oko komp. rusznic p.panc. Fajne umundurowanie i wyposażenie. Fot.Zb.Zielonacki
  4. Defilada W.P. na ul. Głogowskiej przed VIII Liceum Ogólnokształcącym [7 marca 45r], trybuna honorowa z gen. Rola-Żymirskim
  5. Widok na Stary Rynek od strony ul.Wrocławskiej.
  6. Wieża Górnośląska i sowiecka propaganda.
  7. Defilada W.P. na ul. Głogowskiej przed VIII Liceum Ogólnokształcącym [marzec 45r]
  8. Wiosna 1945, pl. Mickiewicza
  9. Kościół św.Marcina, widok od strony al.Marcinkowskiego, 1945r.
  10. Poznań , kościół św.Marcina, 1945r.
  11. Przed Zamkiem ,3 sierpnia 1940r.
  12. Defilada Wehrmachtu, 3 sierpnia 1940,
  13. Poznań [Posen]- powitanie jednostek niemieckich po kampani na Zachodzie, 3 sierpnia 1940r. Skrzyż. ul.Św.Marcin i F.Ratajczaka.
  14. Stary Rynek.
  15. Listopad 1939r, ta sama impreza" co 2 fotki wyżej.
  16. Przed Zamkiem.
  17. Listopad 1939r , przed Zamkiem. Po prawej widać Wieże Górnośląską.
  18. Skrzyżowanie ul. Zwierzynieckiej i A.Mickiewicza, luty 1945r.
  19. I raz jeszcze Stary Rynek.
  20. Stary Rynek, przed Odwachem, wrzesień 1939r. Może ktoś podpowiedzieć jaki to wóz ?
  21. Pl. Wolności, 1939r. [Szczekaczka"?]
  22. Oczywiście wieże kościoła"!! :) Ten sam most, ładny widok na gazownie i miasto. Fotka wyżej musi być wykonana wcześniej,bo widać w wodzie konstrukcje mostu.
  23. Witam, owe" fotki z Poznania. Dziś rok 1939, wrzesień może pażdziernik. Moim zdaniem błędny opis na foto. To jest most przez Warte, pięknie widać wysadzony przez polskich saperów most Rocha, kawałek gazowni i wierze kościoła przy pl.Bernardyńskim. cdn...
  24. Poznan, 1942r, widok z ul.Szkolnej w kier.ul.Półwiejskiej. Dzisiejszy Plac Wiosny Ludów.
  25. Jeńcy przy pracy, okolice Fortu Roucha. Pare fotek z Poznania tu: http://www.exploracjawielkopolska.fora.pl/wielkopolska-w-obiektywie,40/fotki-poznan-dawniej-i-teraz,2182.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie