Skocz do zawartości

bodziu000000

Użytkownik forum
  • Zawartość

    66 343
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    575

Zawartość dodana przez bodziu000000

  1. Zbliżenie z Niemcami
  2. Nasz? Chyba tak.
  3. Piękne zdjęcie naszego TKSa z NKM 20mm w niemieckim malowaniu, i po niemieckich przeróbkach
  4. Grudziądz 1933
  5. Zbliżenie na numer na płycie bocznej.
  6. Dla porządku.
  7. Podobno w Krośnie.
  8. Z niezastąpionego źródła, z ebaya.
  9. Ciekawe zdjęcie z defilady. Czy te numery to rejestracje?
  10. Parę innych zdjęć z Poznania.
  11. Tych zdjęć Pantery z Poznania chyba jeszcze nie było.
  12. Niemiecka zdobycz
  13. Czy ten Niemiec nie bawi się przypadkiem naszym Urem?
  14. Zdjęcie z ebaya.
  15. Tutaj cała strona z tym zdjęciem, która wiąże się z pytaniem. Zdjęcie wz.29 pochodzi z albumu o kampanii w Rosji, co widać na załączonym zdjęciu. Czy jest możliwe, że Rosjanie użytkowali tego Ursusa w swojej jednostce?
  16. Wprawdzie zdjęcie to już zamieszczałem, ale teraz prezentuję je w lepszej jakości.
  17. Kolejne zdjęcie prototypu polskiej armaty dalekonośnej 155mm wz.1940. Zdjęcie zrobione w Starachowicach.
  18. Coś kolorowego. Ładne zdjęcie naszego RWD-13S w barwach rumuńskiej Białej Eskadry".
  19. Prośba o pomoc w identyfikacji samolotu.
  20. Kolejne zdjęcie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie