Skocz do zawartości

Reenacting... a po polsku ??


Rekomendowane odpowiedzi

akagi nie wtrącaj się z tymi głupimi tekstami.
Jeśli nie masz nic do powiedzenia to zjedz sobie jakieś ciastko, ale daruj te głupie wycieczki bo nie wnoszą nic do tematu. Masz prawo adorować zwrot ekonstrukcja hidtoryczna", ale musisz wreszcie pojąć, że nie masz patentu na rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zdenerwowałem, ale jak długo można oglądać takie durne wypociny? Akagi najwięcej tego tworzy na na liście dyskusyjnej PW. Porostu nie wytrzymałem.
Wszystkich postronnych przepraszam bo powinienem był to załatwić na privie.
Pozdrawiam
polsmol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastko zjadłem, dziekuję.
przestać sie wtrącać nie zamierzam, bo niby czemu.
To juz nie wolno mieć własnego zdania??????

Patentu na racje nie mam bo nie słyszałem, żeby dało sie to opatentować ( no może w Zimbabwe)

Durne wypociny........ A co to jest?

Na liście P.W. wypowiadam sie jedynie kiedy muszę, czyli bardzo rzadko, w przeciwieństwie do kolegi Piotra.

A w ogóle ja tak sobie ciągnę ten temat celem prowokacji. I jak widać niektórzy sie na to łapią :))))))))))))))))

A teraz jadę na urlop i możecie sobie pisać do woli

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Zastanawiam sie czy w profesjonalnym słownictwie archeologicznym, teatralnym lub innym ranżowym" nie ma czasem słowa lub zwrotu który oddał by w pełni to czym się zajmujemy. Pytanie jest oczywiście skierowane do osób znających temat.
Ciekawe jak jest zabawa w wojsko" po łacinie :-P

Określenie przebierańcy" urzyte niedawno w medach dla określenia uczestników rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem chyba nie jest zbyt dobre. :-)

Może ktoś ma inne pomysły? Satyryczne też wchodza w rachubę. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o rekonstrukcji niektórych częsci ciała, po wypadkach itp...
Na TVP3 zapowiadają relacje z inscenizacji Powstnia (Wola 8.08) jako widowisko historyczne" i to jest bardzo dobra nazwa. Jak nazwać nas i nasz ruch, zachodzę w głowę i nic wymyśleć nie moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Na ruch sugeruję nazwę: GLKBZHBIUPLINTWZPLNPNCIZI (Grupa Ludzi, Którzy Biegają Z Historyczną Bronią I Umundurowaniu Po Lasach I Nie Tylko Wzbudzając Zachwyt Publiczności Lecz Nie Propagując Nazizmu Czy Innych Zakazanych Ideologi) a samych inaktorów" GLKBZHBIUPLINTWZPLNPNCIZImannami :-) Co wy na to szanowni forumowicze?

Pozdrawiam Magach7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie