Skocz do zawartości

wasze kolekcje łusek oraz pocisków!!


ZnaChoR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ludzie wy wszyscy macie niepokoleji kurde zbierać pociski ile wy macie lat lepiej se dup...e znajdzcie a nie takie rzeczy kur..a szkoda sie wiecej udzielac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie co robić naprawde haha chyba cały czas tylko forum co za down..y ja rozumiem raz na dzień ale napisałem notke a tu pstryk już odp koleś naserio ci się nudzi bjar znajdź se laske albo zajmij się czymś innym bo chyba cię nie chcą laski to nie wiem już wkońcu napij się mleka :KrzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyk, to jest forum poszukiwawczo-kolekcjonerskie i jezeli ktos kolekcjonuje łuski, to co ci w tym przeszkadza? To jesgo hobby i nie twoj w tym interes. Kazdy robi, to co lubi, a jak sie tobie to nie podoba, to z toba jest cos nie tak, powinienes zmienic forum, albo jezeli ten watek cie nie interesuje, to po kij go wlaczasz.

Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Hmmmmmm.......nie jestem co prawda kolekcjonerem łusek,ale myślę że powinniście robić zdjęcia które pokarzą jednoznacznie że nie jest to pełnowartościowa amunicja a są to tylko łuski z dołorzonymi pociskami(czubkami jak kto woli)-element amunicji po wystrzale-czyli nie posiadający ładunku prochowego,spłonki, itd........a co za tym idzie bez wartości bojowej.
Widać że kolega krzyk ma zaległości i problemy z identyfikacją, więc pewne rzeczy trzeba początkującym wyjaśniać-przynajmniej tak mnie się zdaje.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Kolekcjonerzy! Nie przejmujcie sie takimi durnymi typami jak KrzyK", macie wspaniale hobby i wielu moze Wam pozazdroscic. Pewnie jakbym mieszkal w kraju tez mialbym podobne kolekcje, mam wprawdzie mala ale z amunicji wspolczesnej nie zmieszcze teraz fotki bo nie jestem w domu:), ale moze przy innej okazji. Zycze Wam szczesliwych i owocnych poszukiwan. Pozdrawiam Patko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie