Skocz do zawartości
  • 0

Encyklopedia niebezpiecznego złomu!!!


ZnaChoR

Pytanie

zróbmy tutaj encyklopedie z nazwaaami i fotografiami niebezpiecznego żelastwa. aby inni poszukiwacze wiedzieli na przyszłość żeby takich rzeczy jak te przedstawione przez was , nigdy nietykali i informowali o tym policje lub inne środki mundurowe aby inni nie napotkali sie na ich znaleziska. prosze o wasze propozycje do listy!!!

jak to mówi mój ojciec: kop lewą nogą bo na prawej sie fajnie chodzi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bardzo małe doświadczenie w poszukiwaniach (historyk bardziej teoretyk niż poszukiwacz), znam się troche na temat tego typu żeczach , ale zbyt mało aby muc coś o tym napisać no i nie posiadam zdjęć takich żeczy. Właściwie to odradzam rusznie tego typu gratów , ale wiem że zawsze się znajdzie amator na te graty, jedyne co moge powiedzieć to stanowczo odradzam ruszanie żeczy w których tkwi zapalnik , czasem nawet poruszenie tego może spowodować wybuch.
Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno. Zdjęcia Znachora wyglądają na zdjęcia z patrolu saperskiego" Wszystko ładnie wyciągnięte i ustawione pod foto. Więc albo koleś ma coś nie pokolei pod sufitem. Albo mała prowokacja?.
A co do niebezpiecznych zabawek lepiej poczytaćprzed wyjściem w las książki , pooglądać zdjęcia jak jesteście takie alfy i omegi że gardzicie wyprawąz kimś bardziej doświadczonym . Rączki nie odrastają. Wypadki z ostatnich lat pokazująże stracili swe kończyny ludzie dobrze wiedzący co rozkręcają(wypadek w Lesznie -Gronowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie