Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
noo a ja w wojsku pojeździłem sobie (kierowca) każdym( no prócz PTSa i PIONa) opancerzonym sprzetem gąsienicowym który był na wyposażeniu naszej armii w latach 1993-94..czyli min. MTLB, GOZDZIK, KRUG, KUB, T-55, T-72, BWP, ZSU-23-4, MTS, SPG, WZT-1, WZT-2, WZT-3, BAT..itp.. itp.. ehhh..... się działo,działo..
Pozdro dla WIOSNY 93' z 124 PAPLOT w Szczecinie i wszystkich FALUSI i ZMECHÓW :-)!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Oj stare dzieje :
wiosna 83 - 85
najpierw 15 PTBR - Kobylanka Miedwie - kanonier
14 DP - Szczecin ( Narutowicza)bat. spec - kierowca
WOSR Jelenia Góra - podchorąży
28PLM Słupsk ( Rędzikowo)- planszecista SD
- nastrzelałem się chyba ze wszystkich giwer ( granatnik też ) , najeździłem się fajnym sprzętem , a nawet zaliczyłem kilka lotów na Jak-u 40 , fajnie było , ale nie chciałbym drugi raz - teraz czas na młodzież. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was koledzy-ja służylem w 62 Komp.Spec. w B-cu ktora juz nie istnieje a nawet jej stary numer 2457 też juz nie jest tajny bylo to wlatach 1976-78 i trwało 732 dni i smieszy mnie koledzy że niektórzy z was przyznaja sie do służby w śmiesznych jednostkach w których najważniejsza czynnością bylo sprzątanie korytarza- pozdrawiam kolegów z Lublinca chociaż dziwia mnie ich mnogie specjalnosci a pozdrawiam szczególnie wychowanków byłego pporucznika Kwintala chłe chłe chłe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.d.Spluwa Kazdy służył tam gdzie go wku przydzieliło więc nie widzę powodu żeby się tego wstydzić czy do tego nie przyznawać. A służba prawie 30 lat temu w jednostce specjalnej nie świadczy o jakości człowieka, zwałszcza kiedy uważa on że uczyniło go to lepszym od innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie