Skocz do zawartości
  • 0

Kraków Bielany uzbrojeni ludzie


LeszekS

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Na innym forum broń kojarzy się komuś jako Mosin wz.44. Natomiast formacja( jednostka) ? Może podchorążowie którzy mieli koszary na Woli Justowskiej (też sugestia z forum o starym Krakowie).

Napisano

Cześć Panowie weźcie też pod uwagę junaków ze SP bo było ich bardzo dużo=szczególnie latem. Mój ojciec przepracował tam 3 letnie miesiące przy budowie kanalizacji i wspominał że oprócz pracy mieli też dużo zajęć strzeleckich a z najlepszego mosina kadra polowała na zające. pozd Marek 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie