hipolit-O4 Napisano 31 Maj 2023 Napisano 31 Maj 2023 Łuska mauser wybite ma tylko 21. Skarżysko Kamienna po 1945r.?
Dennis Napisano 7 Czerwiec 2023 Napisano 7 Czerwiec 2023 Piszą, że to niemiecka, a "21" to rok produkcji. Taki system oznaczenia jest również spotykany dla roku następnego tj. "22".
bjar_1 Napisano 31 Maj 2023 Napisano 31 Maj 2023 W Skarżysku nie produkowano mauserowskiej po 1945 r..
Pytanie
hipolit-O4
Łuska mauser wybite ma tylko 21. Skarżysko Kamienna po 1945r.?
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.