Skocz do zawartości

America's Army


past

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Hej
to jest tylko gra sieciowa. Fajna sprawa z treningiem jaki przechodzisz na poczatku (strasznie czasu mi zeszlo na zaliczenie skoku z samolotu). Co do wrazen z gry, to szczerze wole Operation Flashpoint ale mozna zagrac. Zreszta jak nie sprawdzisz sam to sie nie przekonasz bo moze akurat ci sie spodoba ta gra.
Narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wole America's Army, realistyczna gra no i bardzo fajna.Wkurza tylko zdawanie tych treningów(musisz zdać podstawowy aby rozpocząć grę w sieci) ale jak się je przejdzie to póżniej już jest spoko.Szkoda tylko że jest tak mało broni.



Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy AA2 będzie też darmowa? Ktoś wie, skąd można to sciągnąć? (tzn., czy na Kazie i e-donkey są dostępne? Nie mam dostępu na co dzień do neta więc pytam)
Pozdro
lieutenant MK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
AA jest darmowa - można ściągnąc szukając linków na oficjalnej stronie.
http://www.americasarmy.com/
Wersja 2.1 apakowana zajmuje ponad 700 mega.
Warto zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
W Americas Army masz wszystko realistyczne tak jak jest w rzeczywistości ,no czasami bywają dziwne sytuacje :)ale to tylko szczegół.Gdy sie przesiadłem z AA na Enemy Teritory to szybciej ją wykasowałem jak zainstalowałem.Dla mnie jest mało realistyczna,ludzie biegają jakoś z dopalaczem - popostu nie spodobała mi się .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie