Jump to content

sloneczny

Forum members
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, czy jest ktoś z okolicy Płocka - Gostynina chętnego na wspólne wypady z wykrywka? Osobiście mieszkam w Dobrzykowie i znam kilka fajnych miejscówek w swoich okolicach.
 2. Może Ty lepszych nie potrzebujesz. Jeśli piszesz, że Tobie lepszych nie trzeba, to się zgodzę. Tylko nie wiem po co zaraz atakujesz Raneda?? Tego nie mogę zrozumieć, uważam że to jest jego zdanie i należy to uszanować. Tym bardziej jeśli pisze na temat. Wracając do tematu. PROFESJONALNE SŁUCHAWKI DO WYKRYWACZA - tego się trzymajmy Nie interesują mnie słuchawki ani studyjne" ani Philipsy za 29"
 3. Czy to znaczy że do każdego wykrywacza są inne słuchawki?? Mam Tejona i Fishera CZ-3D czy do nich mogą być te same słuchawki?? A co będzie jak chciałbym nabyć Cortesa i GTI2500 ?? Jakie jest kryterium wyboru słuchawek do wykrywacza?? Wiem że część z wymienionych słuchawek ma przełącznik pozwalający dostosować słuchawki do różnych wykrywaczy, na czym to polega??
 4. Do listy chciałbym dodać słuchawki: Ratphones Na amerykańskim forum znalazłem gościa który przez długi czas używał Killer Bees i teraz gdy spróbował Ratphones napisał WOW" ...
 5. Interesują mnie bardzo dobre słuchawki, znalazłem szczątkowe informacje na temat kilku modeli. Chciałbym zebrać te informacje w jednym wątku i może to pomoże mi i mam nadzieję innym w podjęciu słusznej decyzji. Moje propozycje to: Koss UR-30 Killer B's II Gray Ghost Ultimate Grey Ghost Black Widow SunRay Gold Rattler Czy wiecie coś o wyżej wymienionych słuchawkach -wady zalety. Czy macie może jakieś inne propozycje?? Prosze o opinie.
×
×
 • Create New...

Important Information