Skocz do zawartości
  • 0

Tasak chyba francuz i coś innego, tanaga?. (sprzedaż)


Slajmi130

Pytanie

Dzień dobry. Zwracam się do kolegów z prośbą, gdyż broń biała to nie moja bajka, a chciałbym wiedzieć co to. Otóż przedstawiam dwa, uratowane przed śmietnikiem, potem przed handlarzem ciekawe zabytki. Nie jestem ich posiadaczem ale zostałem poproszony o pomoc w ich ewentualnej wycenie i sprzedaży. Początkowo miały iść na śmietnik, ale sąsiad znając moje hobby, do tego znający wartość historyczną takich rzeczy poprosił właściciela o nie robienie pochopnych rzeczy. Zgłosił się do mnie, bo może te eksponaty kogoś będą jeszcze cieszyć, a właściciel będzie chciał się ich pozbyć za banknoty.

Dlatego też ja, pragnę dowiedzieć się od kolegów co to za ostrza. O wycenę boje się zapytać.

Ja tylko chcę pomóc osobie, która jest tego naprawdę warta.

Stani, Zukuri liczę na Waszą pomoc, 

Jakby ktoś z kolegów był tym zainteresowany proszę o kontakt

IMG_20210719_153320.jpg

IMG_20210719_153329.jpg

IMG_20210719_153339.jpg

IMG_20210719_153345.jpg

IMG_20210719_153518.jpg

IMG_20210719_153529.jpg

IMG_20210719_153534.jpg

IMG_20210719_153611.jpg

IMG_20210719_153819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki Stani, Twoja wiedza jest bezcenna w tym temacie. 

Ten Pesz-kabz. strasznie długi jak na sztylet, początkowo pomyślałem że to kosa przeklepana. Nawet to zawinięcie  na grzbiecie tak jak w kosie. Nie ma na nim żadnych punc, ciekawe który to może być rocznik i jakim cudem to wpadło do nas do Polski. Znalezisko podczas sprzątania strychu.

Tak przeglądam i przeglądam zdjęcia w google.... i nic podobnego nie widzę :(

Edytowane przez Slajmi130
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie