Skocz do zawartości
  • 0

ogniwo gąsienicy?


konart1317

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł dajesz link do strony gdzie nie ma ani takiej klepki ani nawet ciut podobnej więc ?? . a stwierdzenie "Poszperaj" to nie pomoc . Bo ja też potrafię napisać "Masz do tego net i se szukaj" . Brak jest strony lub takiej ja nie znam ale prawdopodobnie na rosyjskich stronach takowa istnieje z klepkami do pojazdów gąsienicowych i ciągników artyleryjskich stosowanych W CCCP w okresie II ww. Brak też strony z współczesnymi klepkami stosowanymi w leśnictwie i budowlance , a jest ich też multum dlatego wieczne te same zapytania o rozpoznanie klepek które  wywalają lub gubią leśnicy w lasach , a jest tego zdecydowanie więcej niż tych "bojowy" klepek. I nie dogaduję że masz czytać ze zrozumieniem bo jesteśmy już za stare repy na takie przytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landszaft, zgadzam się z Tobą w zupełności. Odwieczny problem jest z ogniwami (sam miałem kilka zagwozdek), ale czasami jest również brak czasu na dokładne przeglądanie stron celem dokładnej identyfikacji chcąc (pomiędzy innymi zajęciami codziennymi) przeglądnąć to forum. Mea culpa. Nie ma powyższej klepki to nie ma. Chciałem pomóc a wyszło jak zawsze ?. Nie wgłębiam się w te tematy bo to nie mój konik stąd podesłanie TYLKO linka do strony. Obiecuję się poprawić ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

pawel_breslau : bardzo fajny przegląd ogniw gąsienic do niemieckich pojazdów, mocno mnie zainteresował.

Landszaft: szacun za wiedzę, faktycznie wygląda to na współczesną klepkę do ciągników leśnych do zrywki drewna. Z tego co znalazłem najbardziej pasuje mi do ciągnika leśnego TT-4, 

http://nextews.com/52730f64/

Ps. Chciałem synowi kupić w Warszawie w sklepie ze starociami ogniwo do czołgu, a dostałem takie cudo, generalnie masakra. Plusem jest to że zacząłem się interesować tą tematyką, a frycowe trzeba zapłacić :).

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie