Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
robson970

łamacz blokady odznaczenie

Recommended Posts

Witam szanowne grono

Mam pytanie odnośnie odznaki?parę lat temu zasięgałem opinii tutaj na forum i już podchodzę do takich rzeczy z dystansem.Ale chodzi mi o to że koleś dostał tę odznakę od kolegi i bla bla bla i upiera się że to oryginał-ja twierdzę inaczej.Dlatego dla świętego spokoju kto ma rację powiedziałem mu że skorzystamy z forum i niech wypowiedzą się eksperci.Zawsze tak robię na różnych forach i do tej pory wychodzi mi to na dobre.Także koledzy?pomożecie? lipa czy odznaka jest ok? 

pozdrawiam

mms_20200309_122433.jpg

mms_20200309_122440.jpg

1. jak robisz zdjęcie do identyfikacji odznaki, to zrób jej zdjęcie a nie walizce  z tyłu (druga fota),

2. wyguglaj sobie "BLOCKADEBRECHERABZEICHEN" i zobacz na szpile zapięcia (kształt i mocowanie) vs. sposób zapisu (miejsce i układ) wykonawcy odznaki

to co pokazujesz to jakby mix obu odznak w jednym

PS. expert który ma sądzić autentyczność na podstawie fotografii to wielce naciągany tytuł oraz opinia. bez posiadania oryginału w jednym ręku a nabytku w drugim to wróżenie z fusów. zwłaszcza w obecnych czasach i technologiach.

W dniu 9.03.2020 o 13:53, Barbapapa napisał:

1. jak robisz zdjęcie do identyfikacji odznaki, to zrób jej zdjęcie a nie walizce  z tyłu (druga fota),

2. wyguglaj sobie "BLOCKADEBRECHERABZEICHEN" i zobacz na szpile zapięcia (kształt i mocowanie) vs. sposób zapisu (miejsce i układ) wykonawcy odznaki

to co pokazujesz to jakby mix obu odznak w jednym

PS. expert który ma sądzić autentyczność na podstawie fotografii to wielce naciągany tytuł oraz opinia. bez posiadania oryginału w jednym ręku a nabytku w drugim to wróżenie z fusów. zwłaszcza w obecnych czasach i technologiach.

dzięki za odpowiedź