Skocz do zawartości

Garrett AT pro vs Minelab equinox 600


sanczopanczagt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie , planuje zmianę mojej xterki 705 na jakiś nowszy sprzęt na drobnice, Zastanawiam się nad tymi 2 sprzętami , minelab 4 stówy droższy wiec różnica jest niewielka. Z góry dzięki za każdą pomoc 

Może któryś z kolegów poleci coś innego do 3200zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
W dniu 7.04.2019 o 10:59, sanczopanczagt napisał:

Witam. Jak w temacie , planuje zmianę mojej xterki 705 na jakiś nowszy sprzęt na drobnice, Zastanawiam się nad tymi 2 sprzętami , minelab 4 stówy droższy wiec różnica jest niewielka. Z góry dzięki za każdą pomoc 

Może któryś z kolegów poleci coś innego do 3200zł ???

Minelab equinox 600 ma ktos w posiadaniu  ten sprzet chce go kupic jak sprawuje sie to cudo itp itd  ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

At Pro to dość stara konstrukcja, aczkolwiek bardzo sprawdzona i złego słowa o niej nie powiem. W czasach swojej premiery był to jeden z lepszych wykrywaczy - szukaj wersji Internationale bo są dostosowane do europejskich gleb i mniej wzbudzają się. Equinox nowszy konstrukcyjnie, najlepiej abyś porównał sobie obydwa w terenie który Ci lepiej leży. Z lekkich i precyzyjnych sprzętów rozważ Fishera F75 ale z opcją DST. Wedle mnie to lider wśród wykrywaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie