Jump to content

Telefon polowy MB-66


Tawarisz

Recommended Posts

Cześć! Mam mały problem. Otóż chciałem otworzyć telefon polowy typ MB-66 w celu konserwacji (dlatego temat w dziale konserwacji) i nie do końca wiem jak go ozkręcić" aby dostać się do jego wnętrza. Wszystkie śrubki odkręciłem i nadal trzyma się jakby go ktoś kropelką przykleił. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.
Link to comment
Share on other sites

Ten dział jest martwy nikt tu praktycznie nie odpowiada"

99% tematów to banalne pytania o rzeczy, które już w dziale konserwacji były roztrząsane kilkanaście co najmniej razy.Nie dziwi więc, że większości znudziło powielanie tego co można z łatwością znaleźć w wyszukiwarce.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora vis1939 20:58 04-11-2018
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałem pół etatu w pewnej jednostce remontowej, w dziale teletechnicznym i między innymi czasami naprawiałem też TAJe i MB66. Co prawda z rzadka, bo poza wylaną baterią tam się niewiele psuło. Rozebranie tego było dość proste, ale nie pamiętam szczegółów. Trochę podobnie rozbiera się to jak FF33. Było to 25 lat temu i nie pamiętam szczegółów (demencja starcza), ale chyba były dwa lub cztery wkręty w komorze baterii zalane smołą. Te aparaty stosowało się też w Tepsie, jako aparaty monterskie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information