Skocz do zawartości

Gdzie szukać?


Kot2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Gdzie ludzie chowali złoto? Chodzi mi o drewniane domy i gospodarstwa. Nie interesują mnie niemieckie skrytki i depozyty. Zwykły drewniany dom,stodoła i kilka murowanych pomieszczeń na zewnątrz. Poprzedni właściciel był dziany i to bardzo. Na 100% złoto,mam pozwolenie na eksplorację. Podwórko jeden wielki śmietnik. Zostają zabudowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zwykle zostawało jak chałupa sie zjarała.

Rogi budynku,progi drzwiowe,komin,piec

ew pod deskami na struchu jak i w pomieszczeniach.parapety


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 21:52 03-05-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wyniósł i to bardzo bardzo dużo,miał sporo nieruchomości,placów ,ziemi i tartaków. Wiem jednak że coś zostało (widziałem na własne oczy,teraz śni mi się to po nocach :D )wiem że już niedługo może zmienić się właściciel dlatego muszę śpieszyć się z eksploracją. Piece rozebrane już dawno,parapety wymienione,piwnica która znajdowała się pod podłogą zasypana,o rwaniu desek z podłogi nie ma mowy. ...a ten komin to obszukać na dole czy na strychu?? A co ze stodołą??? Warto szukać? W środku wylany beton,w jednym z pomieszczeń znajduje się piec do pieczenia chleba i ceglana wędzarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie