Skocz do zawartości

legitymacja luftwaffe


Rekomendowane odpowiedzi

I dziwić się, że na amerykańskim eBay nie kupuje się niczego (w działach Collectobles) od Polaków i im podobnych. Solennie na to zapracowała polsko-czesko-słowacko-rosyjska banda fałszerzy militariów z II wojny, a teraz dołączają Ukraińcy.

Nie ma to jaki liczyć na to, że światowe domy aukcyjne zasiedlają jelenie. Takie bandy głupców z Europy Środkowej i Wschodniej nie mają pojęcia, jak Amerykanie sprawdzają militaria. A reputację dealera militariów traci się w minutę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde gówno znajdzie swojego amatora niestety :) Zobacz tylko jakie śmieci ludzie kupują. Ja uważam to za jakiś przejaw masochizmu. Drukowane w ukraińskich chałupach legitymacje" nie trafiają na światowe domy aukcyjne". Przecie z trzeba być imbecylem, żeby się połasić na coś takiego. Nie uważasz?

http://www.olx.pl/oferta/legitymacje-iii-rzeszy-CID767-IDrlkfr.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na targu z zapewnieniem 100% oryginalności,sprzedający miał jeszcze srebrną papierośnicę niby po tym niemcu ze zdjęcia,w najbliższą sobotę wsadzę mu tę legitymację w dupe a kase wyciągnę z gardła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez paragonu:P
powie że nie pamięta takiego klienta,tyle ludzi się przewija,nie sposób spamiętać wszystkich jeśli się niczym nie wyróżnia...

No chyba że z bejsbolem przyjdzie*


* bądź bardziej swojsko - z gazrurką
:)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 11:53 18-03-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
I co trochę czasu minęło a kolega się nie pochwalił czy reklamacja uwzględniona? Ja to bym od razu na takie sępy nasyłał policję bo nie służy to kolekcjonerstwu nie są to przedmioty historyczne tylko propagujące nazizm. Takich nieutrzciwych sprzedawców powinno się eliminować w takim wypadku można nawet złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa dla mnie osoby co to produkują i sprzedają to zwykle szumowiny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie