RZ Napisano 29 Kwiecień 2019 Napisano 29 Kwiecień 2019 9 godzin temu, bodziu000000 napisał: Sądząc po opisie mogą to być Niemcy z Bydgoszczy rozstrzelani przez polskich żołnierzy za udział w tzw. krwawej niedzieli (3.09.1939)
bodziu000000 Napisano 6 Maj 2019 Autor Napisano 6 Maj 2019 "gefangene polnische Dachschützen in Lomza Polen 1939 Heckenschützen" 1
bodziu000000 Napisano 6 Maj 2019 Autor Napisano 6 Maj 2019 "Soldaten Gräber der Wehrmacht in Brest Litowsk ! Kämpfe Polen 1939"
bodziu000000 Napisano 6 Maj 2019 Autor Napisano 6 Maj 2019 "Gräber der Wehrmacht 52 gef. Soldaten Kämpfe Tuchel - Jezewo Polen 1939" 1
bodziu000000 Napisano 20 Maj 2019 Autor Napisano 20 Maj 2019 Pressefoto 1939 General von Brauchitsch - Generaloberst Franz Halder
igor999 Napisano 23 Maj 2019 Napisano 23 Maj 2019 Witam info dotyczy zdjec grobow z Raszyna.Wdelug informacji mojego Dziadka, ktory mieszkal w okolicy kosciola na scianie zakrystii nad grobami byla umieszczona ogromna sfastyka ,a jeden z pochowanych tam oficerow byl rudy.Wiem,ze to malo istotna inormacja, ale moze do czegos sie przydac.Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się